Haber Detayı
25 Mart 2020 - Çarşamba 01:44
 
Vatandaşlar İstedi Rize'de ki 'Vosvoslar' İndi!
Rize Haberleri Haberi
Vatandaşlar İstedi Rize'de ki 'Vosvoslar' İndi!

Rize’de bir binanın çatı katındaki kafetaryanın tabelasındaki yan duran vosvosları görenler tedirgin olunca işletme sahibi indirmek zorunda kaldı.

 

Rize'de bir binanın çatı katındaki yer alan kafetaryanın sahibi tabelasına ilgi çekmesi için 'vosvos' olarak bilinen Volswagen Beetle marka araçları koyararak ilginçliğe imza atmıştı. Vatandaşların ‘Acaba düşer mi’ korkusu nedeniyle araçları indirmek zorunda kalan işletme sahibi Gökhan Bakır “Vatandaşlarımızın aklında ki soru işerini yok etmiş olduk” dedi.

 

Rizeli işletmeci Gökhan Bakır, şehir merkezinde Belediye Blokları'nın 3. katına açtığı kafede farklı bir konsept oluşturmak istedi. İnsanlar için kafenin bir albenisi olması gerektiğini düşünen Bakır, 'vosvos' olarak bilinen Volswagen Beetle marka araçları tabelasına koyarak ilgi çekti. Bakır aynı zamanda kafenin içerisinde de ikiye böldüğü araçları masa olarak kullandı. Kafenin açılmasıyla ise müşteriler kendisinden vosvosları tabeladan indirmesini talep etti. Tabelada asılı vosvosların Vatandaşa korku verdiği gerekçesiyle sürekli şikayet aldığını dile getiren İşletmeci Bakır “Vatandaşlarımızın bizden bir talebi oldu. Belediyeye tabela için bütün bilgi ve evrakları verdiğimiz halde belediyeye bir talepleri oldu, şahsımıza ‘Bunlar korkutucu duruyor’ diye bir talepleri oldu. Bizde daha modern, daha şık bir şekilde tabelayı uygun hale getirip, yine aynı görseli verip 1 ay içerisinde, korona virüsün de ortadan kalkmasıyla yeniden açacağız. Tadilatımızı da bitirip 150 metrekare olan dükkanımızı 300 metrekareye kadar da büyütüp yeniden hizmete açacağız” ifadelerini kullandı. 

 

İşletme sahibi Bakır tabeladan çıkartılan vosvosları yine dükkanın içerisinde masa olarak değerlendireceğini dile getirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vatandaşlar, İstedi, Rize'de, ki, 'Vosvoslar', İndi!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Vatandaşlar İstedi Rize'de ki 'Vosvoslar' İndi!
Vatandaşlar İstedi Rize'de ki 'Vosvoslar' İndi!
Vatandaşlar İstedi Rize'de ki 'Vosvoslar' İndi!
Yorumlar
Haber Yazılımı