Haber Detayı
23 Ağustos 2019 - Cuma 16:01
 
Spor Malzemelerinde Yılların Tecrübesi Champ10n
CHAMP10N Markası ile 2015 yılından bu tarafa Türkiye de hizmet veren spor markamız ile birçok spor kulübüne malzeme temini yapmanın gururunu yaşıyoruz.
Rize Haberleri Haberi
Spor Malzemelerinde Yılların Tecrübesi Champ10n

Sporun içinden gelen ve Basketbol antrenörlüğü yapan Çağrı Düzyol Tarafından Kurulan CHAMP10N markası ile 500 çeşit spor malzemesi ile 500 çeşit ürün de Türkiye2nin önde gelen spor kulüplerine hizmet veriyoruz

Bizimle birilikte Edremit Belediyesi Güre Bayan Basketbol Takımı,Akdeniz Ünivertsitesi,Ordu A Koleji,Lüleburgaz Bosna 34, Sakarya Yükseliş Sk,Edirne DSİ ve yurt dışından Bulgaristan Varna Takımları bizleri tercih eden kulüğlerimizden sadece bir kaçı.

Firmamızda Ayrıca uluslararası markalardan Lotto,Kappa,Uhl Sport,Nike,Kempa ve Diadora markaları ile profosyonel liglerde mücadele eden  spor kulüplerine ,Okul Takımlarına, Bölgesel Amatör Liglerde Mücadele veren Takımlarımıza malzeme temini sağlıyoruz.

Kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeden CHAMP10N Markamız ile sporun ve sporcunun herzaman yanında yer alarak piyasayı dengeleyen fiyatlar ile her geçen gün adımızdan söz ettirmeye devam ederken ailemizi büyütmeye devam ediyoruz.

Kaynak: (Rize Haber) - Rize Haberleri Editör:
Etiketler: Spor, Malzemelerinde, Yılların, Tecrübesi, Champ10n,
Yorumlar
Haber Yazılımı