Haber Detayı
02 Temmuz 2019 - Salı 18:15
 
Rize OSB Müdürlüğünde 3 Farklı Toplantı
Kalkandere Organize Sanayi Müdürlüğünde, Vali Kemal Çeber’in Başkanlığında üç farklı toplantı gerçekleştirildi.
EKONOMİ Haberi
Rize OSB Müdürlüğünde 3 Farklı Toplantı

Kalkandere Organize Sanayi Müdürlüğü Toplantı Salonunda, Vali Çeber’in Başkanlığında, Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan işadamları, Civar Belediye Başkanları ve Organize Sanayi Yönetim Kurulu ile üç farklı toplantı gerçekleştirildi.

 

İş adamları ile gerçekleştirilen toplantıda, yapımı devam edem ve aktif olarak faaliyet gösteren fabrikalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Fabrikalar hakkında yapılan bilgilendirmenin ardından yapılan ve yapılabilecek olan çalışmalar hakkında değerlendirmeler yapıldı. Düzenlen toplantıya iş adamlarının yani sıra Organize Sanayi Bölge Müdürü Hasan Günel’de katıldı.

 

İş adamları ile gerçekleştirilen toplantının ardından, yine Organize Sanayi Bölgesi Toplantı Salonunda İl Özel İdaresi Genel Sekreteri, Kalkandere Belediye Başkanı, İkizdere Belediye Başkanı, Kendirli Belediye Başkanının katılımı ile bölgede bir itfaiye birliğinin kurulması konusu görüşüldü.

 

Vali Kemal Çeber Başkanlığındaki son toplantı; Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu ile gerçekleştirildi. Toplantıda Organize Sanayi Bölgesinde ki genel durum, yapılan ve yapımı devam eden fabrikalar, parsellerin verimli şekilde değerlendirilmesi konuları görüşüldü.

 

Toplantılar sonrasında görüşmelerin gayet verimli geçtiğini dile getiren Vali Çeber, yapılan çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize, OSB, Müdürlüğünde, 3, Farklı, Toplantı,
Yorumlar
Haber Yazılımı