Haber Detayı
03 Ağustos 2019 - Cumartesi 00:10
 
Rize Bir Başarılı Doktorunu Daha Kaybetti
Rize'de uzun zamandır başarılı hizmetlerde bulunan Kadın Doğum Uzmanı Dr.Evren Akmut Aydın iline tayin oldu.
Sağlık Haberi
Rize Bir Başarılı Doktorunu Daha Kaybetti

Çayeli İshakoğlu Devlet Hastanesi’nde sonra yaklaşık iki yıldır Rize Devlet Hastanesinde hizmet veren Akmut’a İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür belgesi verdi.

 

Rize İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe, yaptığı açıklamada, “Akmut, karşılaştığı sorunlara hızlıca ve insan odaklı bulduğu etkin çözümlerle herkesin takdirini kazanan gerek hastalarla gerekse de tüm sağlık personeli ile en üst seviyede dostane diyaloglar kuran, gece gündüz çalışıp yorulmak bilmeyen bir hekimimizdir" ifadelerini kullandı.

 

Tepe, “Hekim arkadaşımız ilimizde bulunduğu süre boyunca çok büyük bir başarı göstermiştir. Rize’de çalıştığı süre içerisinde kusursuz hizmet vererek hastalara çok iyi davranmış, hasta memnuniyetini en üst seviyede oluşturmuştur. Kendisine yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.” diye belirtti.

 

Aydın iline tayin olan hekimize verdiği hizmetlerden dolayı Rize olarak minnettar olduklarını söyleyen Tepe, “İlk fırsatta kendilerini yeniden aramızda görmek istiyoruz. Ayrılması bizi ve hastalarını her ne kadar üzmüş olsa da gelecek yaşantısında kendilerine başarılar diliyoruz” dedi.

 

Tepe, başarılı hekimlerin bir sebeple ilimizden ayrılması ilimiz için en büyük kayıplardandır. Bu bizleri üzmektedir. Bizler halk olarak da bu insanları ilimizde tutabilmek adına gayret etmeli ve misafirperverliğimiz göstermeliyiz.” diye ifade etti.

 

Akmut ise, “İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe’ye teşekkür eder, beraber görev yaptığım tüm sağlık çalışanlarımızdan ve hastalarımızdan haklarını helal etmelerini istiyorum” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize Kadın Doğum Uzmanı, Dr.Evren Akmut, Dr. Mustafa Tepe, Çayeli İshakoğlu Devlet Hastanesi
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Rize Bir Başarılı Doktorunu Daha Kaybetti
Yorumlar
Haber Yazılımı