Haber Detayı
14 Temmuz 2019 - Pazar 00:43
 
Rize Belediyesi Su Yükleme Noktaları: Akıllı Vezneler
Rize Belediyesi’nin hemen alt kısmında bulunan akıllı veznelerden su kartlarına dolum yapılabiliyor.
EKONOMİ Haberi
Rize Belediyesi Su Yükleme Noktaları: Akıllı Vezneler

Akıllı vezne ödemelerinizin kredi kartıyla veya nakit olarak ödemenize olanak veren, son kuruşuna kadar para üstü verebilme ve makbuz kesme işlemleriyle her türlü işlemlerinizi yerine getire bilen otomatik bir veznedir.

 

Rize Belediyesi’nin Rizelilere kolaylık sağlayan ‘Akıllı Vezne’ hizmeti ile belediye bünyesinde olan herhangi bir kurum veznesinin yaptığı tüm işlemlerin otomasyonunu sağlayabilme özelliğine sahip olduğundan yapacağınız tüm işleri de yerine getirmekte. Akıllı Vezne sistemi ile Belediye içerisinde yapılan vezne işlerinin, Rize Belediyesi dışından yürütülebilmesi için Rize’de yaşayanlara bir alternatif olarak sunuluyor.

 

Akıllı Vezne sistemi,  belediye hizmet binası girişinde olduğu gibi, Ziraat Bankası karşısında hizmet veriyor. Akıllı Veznelerin zaman içerisinde şehrin muhtelif yerlerinde sistem çoğaltılarak vatandaşın kullanımına sunulması hedefleniyor.

 

Akıllı vezne sistemi ile Rize’de yaşayan vatandaşlar Su Faturasını belediyeye girmeden ödeye biliyor. Sadece su faturası değil Rize Belediyesi Emlak vergisi, ÇTV,  İlan Reklam vergileri, Taksitli Borçlarda bu akıllı vezneler sayesinde kolaylıkla ödenebiliyor.

 

Akıllı veznelerde aynı zamanda su kartlarına su kredisi de yüklenebiliyor. 7 gün 24 saat hizmet veren bu sistem sayesinde Rize Belediyesi’ne ait bölgelerde Su yüklemesi kolayca yapılabiliyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: rize belediyesi su yükleme nokası, rize belediyesi akıllı vezneler, rize çtv ödeme noktası, rize su faturası ödeme noktası, rize reklam vergisi ödeme noktası, Rize Belediyesi Emlak vergisi
Yorumlar
Haber Yazılımı