Haber Detayı
08 Mart 2019 - Cuma 22:20
 
Neslihan Ayan Çeber: 'Büyüklerimiz En Kıymetli Hazinemiz'
Rize Valisi Kemal Çeber’in eşi Neslihan Ayan Çeber, Fındıklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile Çayeli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.
YAŞAM Haberi
Neslihan Ayan Çeber: 'Büyüklerimiz En Kıymetli Hazinemiz'

Rize Valisi Kemal Çeber’in eşi Neslihan Ayan Çeber, beraberinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İdris Altuntaş ve eşi ile birlikte; Fındıklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve Çayeli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaret ederek, buralarda konaklayan misafirlerle bir araya gelip uzun uzun sohbet etti.

Sıcak ve samimi ortamda gerçekleştirilen ziyaretlerin ardından Neslihan Ayan Çeber, yaptığı kısa değerlendirmede; “En kıymetli hazinemiz olan büyüklerimizin, rahat ve mutlu bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri için elimizden gelenin en iyisini onlara sunmaya çalışıyoruz. Çünkü onlar her şeyin en iyisine laiktir” ifadelerine yer verdi.

Neslihan Ayan Çeber’in Fındıklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ziyareti esnasında Fındıklı Kaymakamı Vedat Yılmaz ve eşi, Çayeli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyareti esnasında da Çayeli Kaymakamı Mehmet Öztürk ve eşi de kendisine eşlik ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Neslihan, Ayan, Çeber:, 'Büyüklerimiz, En, Kıymetli, Hazinemiz',
Yorumlar
Haber Yazılımı