Haber Detayı
11 Kasım 2019 - Pazartesi 21:27
 
Miliyetçi Hareket partisi Merkez ilçe başkanı Ali Erhan Cerrah'tan Dünya Şampiyonu Yağcı'ya plaket
Milliyetçi Hareket Partisi Rize merkez ilçe başkanı ve yöneticileri Dünya Veteranlar Grekoromen Güreş Şampiyonasında altın madalya kazanan Halil İbrahim Yağcı’ya plaket takdim etti. Başkan Ali Erhan Cerrah,’’ Altın madalya kazanarak bizi gururlandırdı. Bu plaketi kendisine vermekten gurur duyuyorum’’ dedi.
- Haberi
Miliyetçi Hareket partisi Merkez ilçe başkanı Ali Erhan Cerrah'tan Dünya Şampiyonu Yağcı'ya plaket

Milliyetçi Hareket Partisi Rize merkez İlçe başkanlığı aylık toplantısını merkez ilçe binasında gerçekleşti. Toplantı sonrası Merkez ilçe Başkanı Ali Erhan Cerrah, Başkan yardımcısı Turan Şimşek ve yöneticiler 8 Ekimde Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te düzenlenen Dünya Veteranlar Grekoromen Güreş Şampiyonasında Dünya şampiyonu olan Halil İbrahim Yağcı’ya Plaket takdim etti. Başkan Cerrah, Dünya Şampiyonu olan ve Türk bayrağını göndere çektiren Halil İbrahim Yağcı’yı en içten dileklerimle kutlar bu plaketi kendisine vermekten onur duyarım’’ diye konuştu.

‘’MADALYAMI TÜRK MİLLETİNE ARMAĞAN EDİYORUM’’

 8 Ekim’de Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te düzenlenen Dünya Veteranlar Grekoromen Güreş Şampiyonasında eski Milli sporcu Rize’li Halil İbrahim Yağcı 100 Kilo’da Dünya şampiyonu olup, altın madalyanın sahibi oldu. Yağcı madalyasını Türk milletine ve partisine armağan ettiğini belirterek, Bu dördüncü kez katıldığım şampiyona. Birincisinde 2008 yılında Finlandiya’da dünya 5’incisi oldum. 2011’de Polonya’da, 2015 yılında Atina’da dünya 3’ücüsü oldum. Bu sefer daha azimli çalıştım ve bu yıl Gürcistan’da dünya şampiyonu oldum. Bu Altın madalyayı Türk milletine ve milliyetçi hareket partisine armağan ediyorum’’ dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Miliyetçi, Hareket, partisi, Merkez, ilçe, başkanı, Ali, Erhan, Cerrah'tan, Dünya, Şampiyonu, Yağcı'ya, plaket,
Yorumlar
Haber Yazılımı