Haber Detayı
11 Ağustos 2019 - Pazar 11:46
 
MHP Merkez İlçe'den Bayram Mesajı!
Siyaset Haberi
MHP Merkez İlçe'den Bayram Mesajı!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Rize Merkez İlçe Başkanı Ali Erhan Cerrah, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 

Cerrah mesajında şu ifadelere yer verdi;

 

“Bayramlar, toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız özel günlerdir. Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan bayram günleri, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihinin engin derinliklerinden gelen sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günlerdir.

 

Bu anlayışla karşıladığımız Kurban Bayramının rahmet ve bereketinde bir kez daha buluşmaktayız. Bu özel günler, aramızdaki dargınlıkları unutmak ve birbirimize daha sıkı sarılarak kardeşliğimizi pekiştirmek için bir fırsattır. Bize bu fırsatı sunan Kurban Bayramının tüm insanlığa barış, huzur, güven, birlik ve beraberlik getirmesini temenni ediyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle başta Rize halkımızın olmak üzere bütün vatandaşlarımızın Kurban Bayramını kutluyorum. Bu vesileyle aziz şehitlerimizi ve hakkın rahmetine kavuşmuş gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, hayatta olan gazilerimize de hayırlı ve uzun ömürler diliyorum”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: mhp rize merkez ilçe başkanı, ali erhan cerrah, mhp rize
Yorumlar
Haber Yazılımı