Haber Detayı
13 Haziran 2019 - Perşembe 00:39
 
MHP'li Alkan Çekmeköy'de Sıkılmadık El Bırakmadı
23 Haziran seçimleri nedeniyle İstanbul'da bulunan ve ilçe ilçe gezerek vatandaşlardan Cumhur İttifakına oy isteyen Alkan, Çekmeköy'deydi.
SİYASET Haberi
MHP'li Alkan Çekmeköy'de Sıkılmadık El Bırakmadı

23 Haziran'da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından alınan kararla İstanbul'daki seçim çalışmalarına katılan MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan, Çekmeköy'ü adım adım gezerek Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım'a oy istedi.

 

Çekmeköy'de yaşayan vatandaş ve esnafla kucaklaşan Alkan, İstanbul şehrinin ve 23 Haziran seçimlerinin önemini anlatarak vatandaşlara neden Binali Yıldırım'ı tercih etmeleri gerektiğini anlattı. 31 Mart seçimlerinde İstanbul'da büyük bir hırsızlık ve oy gaspının yaşandığını belirten Alkan "23 Haziran seçimlerinde arzumuz ve gayretimiz sandıktan Binali Bey'in önde çıkması. Bu istekle yaklaşık 1 aydır Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Bey'in talimatlarıyla İstanbul'da vatandaşlarımız ve Rizeli hemşehrilerimiz ile bir araya geliyoruz. Seçim sonuçları açıklanıncaya kadar da burada kalmaya devam edeceğiz." dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP'li, Alkan, Çekmeköy'de, Sıkılmadık, El, Bırakmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı