Haber Detayı
12 Nisan 2019 - Cuma 18:22
 
Mardin Çaykur Rizespor Taraftar Derneğinden Başkan Metin'e Ziyaret
Mardin Kızıltepe Çaykur Rizespor Taraftar Derneği Başkanı Harun Çınar,Yönetim Kurulu üyeleri ve beraberindeki gençlerden oluşan halk oyunları ekibi Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
SPOR Haberi
Mardin Çaykur Rizespor Taraftar Derneğinden Başkan Metin'e Ziyaret

Karşılıklı açıklamaların yapıldığı ziyarette Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin; Kendisine yapılan ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek sözlerine şöyle devam etti; Rizespor’umuza destek amaçlı Mardin’den gelen ve aslen Mardin’li olan taraftar grubuna bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum. Mardin ile Rize arasında gönül köprüsünü Ovit Tüneli ile oluşturduğumuzu düşünüyorum. Tünelin faaliyete geçmesiyle karşılıklı ulaşımın özellikle kış aylarında daha kolaylaşması bizleri memnun edicidir. Her iki ilin dostluğunun ileriki yıllarda daha da pekiştirilerek devam etmesini temenni ediyorum” dedi.

 

Mardin Kızıltepe Çaykur Rizespor Taraftar Derneği Başkanı Harun Çınar, Kendilerine gösterilen ilgi ve misafirperverlikten ötürü memnun kaldıklarını dile getirerek, Belediye Başkanı Rahmi Metin’e yeni görevinde başarılar dileyerek kendilerini Mardin’e beklediklerini ifade etti.

 

Ziyaret Sonrası Halk Oyunları Ekibinden Gösteri


Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin’e gerçekleştirmiş oldukları ziyaret sonu Mardin’den gelen heyet arasında bulunan Halk Oyunları ekibi Rize Belediyesi hizmet binasında kısa bir gösteri düzenleyerek yörelerinin oyunlarını sergilediler.


Halk oyunları ekibinin gösterileri Belediye Başkanı Rahmi Metin ve diğer izleyiciler tarafından alkış aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mardin, Çaykur, Rizespor, Taraftar, Derneğinden, Başkan, Metin'e, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı