Haber Detayı
11 Mayıs 2019 - Cumartesi 01:11
 
Keçisi İle Fenomen Olan Rizeli Konuştu!
1 buçuk senedir memleketi Rize’nin Çayeli ilçesinde yaşayan dış cephe ustası Ahmet Suiçmez 1 yıldır beslediği keçi ile arasında kurduğu bağla dikkatleri üzerine çekti.
Yaşam Haberi
Keçisi İle Fenomen Olan Rizeli Konuştu!

Dede mesleği olan keçi bakmayı kendisinin de üstlendiğini ve 1 yıldır keçi baktığını, baktığı keçi ile arasında bir bağ oluştuğunu dile getiren Suiçmez annesi izin verse keçiyi eve bile sokabilecek kadar çok sevdiğini dile getirdi. Köpeği Paşa’yı severken keçinin kıskanarak kendisine kafa attığını fark eden Suiçmez, bunu video olarak sosyal medyada paylaşmak istemiş fakat bedeli biraz ağır olmuştu. Köpeği severken keçini attığı kafa darbesiyle bulunduğu yerden çay bahçesine düşen Suiçmez “Keçi bizim dede mesleğimiz. Dedelerimiz bu işi yapardı. 1 yıldan beri bu keçi bizimle beraber. Samimi bir bağ oluştu aramızda. Tarifi yok.  Hayvanları çok seviyorum. Annem izin verse eve alacağım da annem izin vermiyor işte. Beni kıskandığını yeni fark ettim. Köpeğimiz var ismi paşa. Onu severken baktım bana vurmaya başladı” dedi.

 

Daha önce keçisi ile yediği ekmeği paylaşan ve bunu görüntüleyen Suiçmez, görüntüyü aile arasında gülmek için çektiklerini fakat bir anda sosyal medyada patladığını dile getirerek “Biz odun yapmaya gitmiştik ailecek. Yemek arası verdik. Biz yemek yerken onlar da otluyordu. Birde baktım bir anda yemeğime salça olmaya başladı. Benim yemeğimi yemeye başladı. O sırada çekeyim de arkadaş grubumla paylaşayım gülelim dedim. Sosyal medya da paylaştık bir anda patladı” ifadelerini kullandı.

 

Videoyu yurt dışında görenlerinde kendisini aradığını ve Los Angeles’ten bir medya yapım şirketinin kendisi ile irtibata geçerek videoyu paylaşmak istediğini sözlerine ekleyen Suiçmez “Los Angeles’ten aradılar beni. Videoyu kullanmak isteyen bir ajans müsaade istedi benden. Bizde izin verdik. İnsanlar bu güzelliği görsün istedik” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Keçisi, İle, Fenomen, Olan, Rizeli, Konuştu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı