Haber Detayı
10 Mart 2019 - Pazar 18:25
 
Kasap "RİPARK" Çalışanlarıyla Buluştu
Rize Belediye Başkan Reşat Kasap, veda toplantılarına devam ediyor.
RİZE HABERLERİ Haberi
Kasap

31 Mart 2019 Yerel Seçimler ile birlikte 5 yıllık görev süresi dolacak olan ve görevi yeni yönetime devredecek olan Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rize Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü çatısı altında görev yapan, Otopark ve Parkomat birimlerinden oluşan RİPARK servisi personeli ve idarecileriyle Rize Kalesinde toplantıda buluştu.

Görev süresinin dolmasına sayılı günler kalan Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, veda buluşmalarına RİPARK çalışanlarıyla devam etti. Rize Kale Çay Bahçesinde gerçekleşen toplantıya, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Birim Müdür ve amirleri ve görevli personel katıldı.

Toplantıda bir konuşma gerçekleştiren Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Bunun bir bayrak yarışı olduğunu dile getirerek, artık görevi devretme vaktinin geldiğini, memleketi Rize’ye hizmet etme fırsatı bulduğunu ve şehre güzel hizmetler kazandırma gayreti içerisinde olduğunu dile getirerek sözlerine devam etti.

Başkan Kasap, “Rize Belediyesi bünyesinde hizmet veren siz değerli çalışanlarımız yağmur, soğuk demeden öz verili bir şekilde çalışmalarını sürdürdünüz. Hepimizin gayesi hizmet etmek olduğu gibi görevlerimizin daima bilinci ve sorumluluğu içerisinde olduk. Beş yıllık Belediye Başkanlığım süresi içerisinde birlikte çalıştık. Acısıyla tatlısıyla mesaimizi paylaştık. Bu süre zarfından işinizi aksatmadan göstermiş olduğunuz performans için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Benim hakkım sizlere helaldir. Sizlerden de helallik istiyor, budan sonraki süreçte gelecek olan yeni yönetim ile de aynı özveri içerisinde hatta fazlasını göstererek çalışmanızı bekliyor, çalışma hayatınızda başarılar diliyorum” dedi.

Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile son bulurken, toplantı sonunda RİPARK birimi tarafından Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’a hediye takdim edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kasap, "RİPARK", Çalışanlarıyla, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı