Haber Detayı
16 Mart 2020 - Pazartesi 18:33
 
CHP Rize'den Duyarlılık Çağrısı!
Siyaset Haberi
CHP Rize'den Duyarlılık Çağrısı!

Tüm dünyayı etkisi altına alan ülkemizde ise her geçen gün yaygınlaşan Corona Virüsü önlem tedbirleri hakkında CHP Rize İl başkanı bir bildiri yayımlayarak partilileri ve vatandaşları uyardı.

 

Panik içerisinde olmadan akılla sabırla ve yetkililerinin önlem tedbirlerininde göz önünde bulundurularak  alınması gereken tedbrler konusunda CHP Rize İl başkanı Saltuk Deniz partililere ve kamuoyuna şu bilgileri aktardı.

 

Tüm dünyayı saran ve ölümlere neden corona virüsü ile ilgili olarak henüz belirlenmiş bir tedavi yöntemi olmadığından sadece koruyucu önlem alınabilmektedir. Virüs dokunma ile bulaşmaktadır  bu nedenle;
1- Partimizin programlamış olduğu kalabalık ve halka açık  tüm etkinlikler  virüsün seyrine göre ertelenmiştir.
2- Parti çalışmalarımız Sadece 3 ‘erli işlik gurupları şeklinde il ve İlçe binalarında yapılacaktır.
3- Parti binalarımıza dezenfekte edici  malzemeler konacaktır.
4- İl ve İlçe binalarımızı dezenfekte etmek ve bunu sürekli hale getirmek için çalışmalara başlanılacaktır.
5- Parti  üyelerimize sağlık bakanlığının açıklamış olduğu kurallara eksiksiz uymaları ve ayrıca bireysel önleyici  tedbirleri almaları konusunda sürekli bilgilendirmeler yapılacaktır.  
6- İl Başkanlığının onayı olmadan hiçbir şekilde kamuoyuna açık yada kapalı kalabalık toplantılar düzenlenmeyecektir. Sadece parti içi yönetim toplantıları yapılacaktır.

 

Tüm halkımızı paniğe kapılmadan yetkililerin ve sorumluların önerdiği tedbirlerinde göz önüne alarak duyarlı olmaya çağırıyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, Rize'den, Duyarlılık, Çağrısı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı