Haber Detayı
28 Şubat 2019 - Perşembe 18:20
 
Artvin Belediyesi Yeni Ham Yollar Açıyor
Artvin Belediyesi, ulaşıma nefes aldıracak vatandaşların ulaşım konforunu artıracak çalışmalara devam ediyor.
GÜNDEM Haberi
Artvin Belediyesi Yeni Ham Yollar Açıyor

Artvin Belediyesi yol medeniyettir anlayışı ile mahaller içerisinde yeni bağlantı yolları açmaya devam ediyor. Bu kapsamda Çağal Sokak ile Türkocağı Sokağı arasında ki patika yolu araç trafiğine açılacak şekilde genişletme çalışmalarına başlanıldı. Türkocağı sokaktan Cumhuriyet caddesine bağlanacak yol duvar çalışmaları ile devam ediyor.

Çamlık Mahallesi Keskin Sokak’ı, Kafkasör Sokak’a bağlayacak 7 metre genişliğinde ki yolun çalışmalarına başlanıldı.

Mahaller içinde yapılan ham yollar ile şehrin kapalı damarlarını açtıklarını ifade eden Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe sözlerine şöyle devam etti:

Başkan Kocatepe: “Şehrimizin sorunlarından olan bağlantı yolu eksiklerini gidermeye devam ediyoruz. Elit – Park, 7- Mart İlkokulu arasında ki bağlantı yolunu bitirdik. Eski Kız Meslek Lisesinin arkasında Balcığoğluna bağlanan patika yolu genişleterek araç trafiğine açılacak hale getirdik. Dere Mahallesi Yurttaş Saraç Caddesinde yol genişliğini 12 metreye kadar çıkardık.

Çağal Sokak ile Türkocağı Sokak arasında ki patika yolu ve Çamlık Mahallesi, Keskin Sokak ile Kafkasör Sokak arasında araçlarında rahatça kullanabileceği yollar yaparak o bölgelerde oturan vatandaşlarımızın ulaşım konforunu artırıyoruz bu yollar sayesinde artık evlerinde eşyalarını daha rahat taşıyacaklardır hem de şehrimizin ulaşımına alternatif yollar kazandırmış olduk.” Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Artvin, Belediyesi, Yeni, Ham, Yollar, Açıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı