Altuğ Verdi İçin Mevlit Okutuldu!
Haber
11 Aralık 2019 - Çarşamba 13:31
 
Altuğ Verdi İçin Mevlit Okutuldu!
Rize Haberleri Haberi
Altuğ Verdi İçin Mevlit Okutuldu!

Geçtiğimiz yıl 11 Aralık günü makamında polis memuru İsmail Hakkı Sarıcaoğlu tarafından makamında şehit edilen Emniyet Müdürü Altuğ Verdi için Rize’de Mevlit okutuldu.


11 Aralık 2018 günü makamında polis memuru İsmail Hakkı Sarıcaoğlu tarafından vurularak şehit edilen Rize İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi için şehadetinin 1. Yılında mevlit okuldu. Rize Merkez Ziraat Camii’nde okutulan Mevlite İçişleri Bakan Yardımcısı Tayyip Sabri Erdil, Rize Valisi Kemal Çeber, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Hüseyin Karaman başta olmak üzere kurum müdürleri, polis memurları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Mevlit’in ardından cami kapısında katılanlara gül suyu ve şeker ikram edildi.

 

Mahkeme sürüyor
27 Eylül’de Rize Ağır Ceza Mahkemesi’nde başlayan davanın ikinci duruşması 21 Kasım 2019 tarihinde devam etti. 2. Duruşmaya Kırıkkale F Tipi yüksek güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumundan duruşmaya görüntü olarak katılan sanık polis memuru İsmail Hakkı Sarıcaoğlu ilk duruşmada “Böyle bir şey yaşanmasını istemezdik söyleyecek bir şey yok" ifadelerini kullanmıştı. Mahkeme heyeti bir sonraki duruşmayı ise 20 Şubat 2020’ye ertelemişti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Altuğ, Verdi, İçin, Mevlit, Okutuldu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı