Haber Detayı
23 Mart 2020 - Pazartesi 13:42
 
Abadurrahim Albayrak’ın Testi Pozitif Çıktı
Rizeli işadamı ve Galatasaray Spor Klubü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak’ın koronavirüs testi pozitif çıktı.
Sağlık Haberi
Abadurrahim Albayrak’ın Testi Pozitif Çıktı

Galatasaray Spor Klubü tarafından yapılan açıklamaya göre bir süredir şikayetleri devam eden Rizeli işadamı Abdurrahim Albayrak’ın ve eşi Şükran Albayrak’ın koranavirüs testi pozitif çıktı. Açıklamada genel sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

 

Galatasaray’dan yapılan açıklama şöyle:

 

“İkinci Başkanımız Sn. Abdurrahim Albayrak'ın bir süredir devam eden şikâyetleri üzerine yapılan kontrollerinde koronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıkmıştır. İkinci Başkanımız ve aynı teşhisle tedavisine başlanan değerli eşi Şükran Albayrak’ın tedavilerinin 6. gününde genel sağlık durumları olumlu seyretmektedir. Albayrak Ailesi'ne geçmiş olsun dileklerimizi iletirken her ikisinin de en kısa sürede sağlıklarına kavuşarak aramıza döneceklerine olan inancımızın tam olduğunu belirtmek isteriz.”

 

Konu ile ilgili bir açıklama da Çaykur Rizespor'dan geldi. Klubün resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklama ile Abdurrahim Albayrak ve eşine şifalar dilendi. Açıklama şöyle:

 

"Galatasaray ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşinde koronavirüs belirtilerine rastlanıldığını üzüntüyle öğrendik. Bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatacaklarına yürekten inanıyoruz. Albayrak ailesine ve Galatasaray camiasına geçmiş olsun!"

Kaynak: Editör:
Etiketler: Abadurrahim, Albayrak’ın, Testi, Pozitif, Çıktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı