Astroloji

 

 

 
Akrep (25.05.2019)
Ay, bugün Kova burcunda hareketine devam ediyor. Düne oranla daha sakin bir gün içerisinde olabilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işlere bugün vaktinizi harcayabilirsiniz. Evinizde ufak da olsa değişiklikler yapmak size pozitif enerji verecektir. Ay’ın Jüpiter ile uyumlu kontağı sayesinde şansızın açıldığı zamanlar geçirebilirsiniz. Bu özellikle aile bireylerinizi ilgilendiren bir konu olabilir. Ay, saat 15:50’de yarına kadar uzun süreli olarak boşluğa giriyor.
 
Aslan (25.05.2019)
Günün bütününde Ay, Kova burcunda ilerliyor. İlişki ve evlilik hayatınıza yönelebileceğiniz bir gün içerisinde olacaksınız. Partneriniz de sizinle daha fazla vakit geçirmek için planlar yapmış olabilir. Genel olarak güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Ay’ın Jüpiter ile yaptığı pozitif görünüm sayesinde ilişki hayatınızda şansınızın açıldığı bir süreç geçirebilirsiniz. Ay, bu açısından sonra saat 15:50’den itibaren boşluğa giriyor.
 
Balık (25.05.2019)
Ay’ın günün genelinde Kova burcunda ilerlediği bir güne başlıyorsunuz. Ay-Uranüs sert etkisinin aktif olduğu sabah saatlerinde sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Eski bir rahatsızlık ansızın nüks edebilir. Ay’ın Merkür ile güzel açılar kurduğu gün içerisinde hislerinize güvenin. Rüyalarınız bir mesaj içeriyor olabilir. Akşama gelirken Ay, Venüs ile sert açıda bulunuyor. Duygusal hayatınızda melankolik bir ruh haline bürünebilirsiniz. Bu psikolojinizin nedeni geçmişteki ilişkinizle bağlantılı da olabilir.
 
Başak (25.05.2019)
Tüm gün Ay, Kova burcunda ilerlemesini sürdürüyor. Enerjinizin biraz düşük olabileceği bugün içerisinde kendinizi çalışma hayatınıza verebilirsiniz. Eksik işlerinizi tamamlamak için sakince çalışmak isteyebilirsiniz. Ay-Jüpiter arasındaki güzel açıyla beraber umutsuz olduğunuz anda sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ay’ın saat 15:50 itibariyle boşluğa girmesiyle, sağlığınızı yormamak adına günün kalanını dinlenerek geçirebilirsiniz.
 
Boğa (25.05.2019)
Ay, günün genelinde Kova burcundaki hareketine devam ediyor. Geleceğinize odaklanacağınız bir süreçte olabilirsiniz. Sizi kısıtlayan kişiler veya olaylara karşı tepkinizi net olarak göstermeye başlayabilirsiniz. Öğle saatlerinde kesinleşen Ay ve Jüpiter arasındaki güzel görünüm kariyer hayatınızla ilgili fırsatları karşınıza getirebilir. Ay, saat 15:50’de boşluğa giriyor olacak. Dikkat isteyen görüşmelerinizi, işlerinizi sabah yapmanızda fayda var.
 
İkizler (25.05.2019)
Gün boyunca Ay hareketine Kova burcunda devam ediyor. İyimser bir enerjiyle güne başlıyorsunuz. Eğitim hayatınıza odaklanabilirsiniz. Bazılarınız yeni bir eğitim veya kurs için araştırmalar yapabilir. Tatil planları için hazırlıklar yapabilirsiniz. Ay’ın Jüpiter ile kurduğu olumlu kontak sayesinde şanslı, sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Saat 15:50’de ise Ay boşluğa giriyor. Önemli başvurularınız varsa sabahı tercih etmeniz iyi olacaktır.
 
Koç (25.05.2019)
Ay’ın Kova burcunda ilerlediği bir güne başlıyorsunuz. Yüksek enerjili, sosyal bir zaman diliminde olacaksınız. Dostlarınızla beraber plan yapabilirsiniz. Özgürlüğünüze düşkün olduğunuz, içinizden ne yapmak geliyorsa onu yapacağınız bir günde olacaksınız. Öğlen Ay ve Jüpiter arasındaki pozitif görünüm sayesinde şansınızın açıldığını hissedebilirsiniz. Saat 15:50 itibariyle Ay boşluğa giriyor. Önemli işlerinizi bu zaman öncesinde tamamlamanız iyi olacaktır.
 
Kova (25.05.2019)
Ay, hareketine gün boyunca sizlerin burcunda devam ediyor. Düne nazaran daha da pozitif olacağınız bir gündesiniz. İçinizdeki yüksek enerjiyi sabahın ilk saatleriyle hissedebilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgili değişimler yapmak istiyorsanız, 15:50’de Ay boşluğa girmeden önce yapmanız güzel sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Ay-Jüpiter olumlu etkileşimi sayesinde şansınızın açıldığı bir zamanda olabilirsiniz. Bu şans partnerinizle ilgili de karşınıza çıkabilir.
 
Oğlak (25.05.2019)
Ay’ın Kova burcunda ilerlediği bir güne merhaba diyorsunuz. Maddi konularınız bugün de ağırlıklı olarak gündeminizde yer alabilir. Tutumlu tavrınızı bir kenara bırakıp, bugün özgürce harcama yapmak isteyebilirsiniz. Ay’ın Jüpiter ile oluşturduğu olumlu açı sayesinde maddi anlamda şanslı ve bereketli bir gün geçirebilirsiniz. Ay’ın 15:50’de boşluğa girmesiyle beraber internet ortamında finansal işlem yapmamanız iyi olacaktır.
 
Terazi (25.05.2019)
Ay, tüm gün boyunca Kova burcunda hareket ediyor. Sizler için aşkınızı özgürce yaşayacağınız bir gün başlıyor. Bugün partnerinizle yeni yerler keşfetmek, yeni şeyler denemek isteyebilirsiniz. Farklı şeyler yaparak ilişkinizin daha da olgunlaştığını fark edebilirsiniz. Ay-Jüpiter arasında oluşan pozitif açı sayesinde yalnızlar için yeni bir aşkın ilk adımları yaşanabilir. Çocuğunuzla ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. 15:50’de Ay’ın boşluğa girmesiyle, yarına kadar yeni bir şeye başlamak iyi olmayabilir.
 
Yay (25.05.2019)
Ay’ın Kova burcunda ilerlediği bir güne merhaba diyorsunuz. Kardeşlerinizle, akrabalarınızla geçireceğiniz bir gün içerisinde olabilirsiniz. Yazma yeteneğiniz varsa bugün içinizdeki yeteneği dışa vurabilirsiniz. Paylaşımlarınız dikkat çekebilir. Ay ve Jüpiter arasındaki güzel görünümle birlikte eğitim hayatınızda şanslı bir gün geçirebilirsiniz. Çevrenizdekilerin desteğiyle de olumlu haberler alabilirsiniz. Saat 15:50’de Ay hareketine boşlukta devam ediyor. Attığınız mesajlar havada kalabilir, kontrol etmenizde fayda var.
 
Yengeç (25.05.2019)
Günün tamamında Ay, Kova burcunda hareket ediyor. Maddi gücünüze odaklanacağınız bir günde olabilirsiniz. Harcamalarınızdaki dengesizliği düzeltmek adına önlemler almak isteyebilirsiniz. Bazı anlarda özgürce para harcamanız zaman zaman sizi sıkıntıya düşürüyor olabilir. Ay-Jüpiter arasındaki uyumlu açı sayesinde öğle saatlerinde şansınız açık olacaktır. 15:50’de Ay boşluğa giriyor. Ertesin güne kadar finansal işlemlerinizi, alışverişlerinizi bekletmenizde fayda var. Ödemeleriniz havada kalabilir.

 

 

 

Haber Yazılımı