Astroloji

 

 

 
(20.05.2019)
 
Akrep (20.05.2019)
Günün genelinde Ay, hareketini Yay burcunda sürdürüyor. Sizler için maddi kaynaklarınızın öne çıktığı bir gün olabilir. Sabah itibariyle aktif olan Ay’ın Neptün ile sert açısı beklediğiniz paraların ulaşmamasına neden olabilir. Bu durum akşama doğru ise pozitife dönüyor. Ay ve Jüpiter arasındaki uyumlu etki sayesinde gelirinizde artışlar yaşayabilirsiniz. Ay’ın saat 20:04’te boşluğa girmesiyle bu saat sonrasındaki finansal işlemleriniz askıda kalabilir.
 
Aslan (20.05.2019)
Tüm gün Ay hareketine Yay burcunda devam ediyor. Çocuğunuza ve sevdiğiniz kişiye yoğunlaşacağınız bir zam adlimi geçirebilirsiniz. Sabah itibariyle oluşan Ay-Neptün zorlu kontağıyla partnerinizle aranızda anlaşmazlıklar yaşanabilir. Akşama doğru yaklaşırken Ay-Jüpiter uyumlu açısı sayesinde sabahki stresli etkilerin aksine şanslı bir dönemde olacaksınız. Aşk hayatınızda yüzünüzü güldüren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Saat 20:04 olduğunda ertesi güne kadar Ay boşluğa giriyor.
 
Balık (20.05.2019)
Ay’ın tüm gün boyunca Yay burcunda hareket ettiği bir güne merhaba diyorsunuz. Kariyeriniz, geleceğiniz bugün öncelikleriniz arasında olabilir. Özellikle sabah meydana gelen Ay ve Neptün sert açısıyla kariyer hayatınızda işler beklentinizden farklı gelişebilir. Akşam ise bu enerji düzeliyor. Ay’ın Jüpiter ile kavuşmasıyla sabah gerginlik yaşadığınız konularda durum değişiyor olacak. Şanslı bir akşamda olacaksınız. Ay’ın 20:04’te boşluğa girmesiyle önemli işlerinizi yarına bırakmakta fayda var.
 
Başak (20.05.2019)
Gün boyunca Ay, hareketine Yay burcunda devam ediyor. Bugün sizler için aileniz öncelik kazanabilir. Ay, sabah saatlerinde Neptün ile gergin açılarda bulunacağından, istemeden de olsa yakınlarınızın kalbini kıracak tepkiler verebilirsiniz. Akşam ise Ay-Jüpiter arasında oluşan pozitif açıyla ailecek sevineceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ev değiştirmek isteyenler hayallerindeki evi bulabilirler. Ay, 20:04 itibariyle boşlukta olacağından yeni bir işe başlamak iyi olmayabilir.
 
İkizler (20.05.2019)
Ay’ın Yay burcunda ilerlediği bir güne merhaba diyorsunuz. İlişki ve evlilik hayatınıza odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Sabah, Ay-Neptün sert etkisi sebebiyle hayal kırıklıklarına açık olabilirsiniz. Akşam ise bu durum tersine dönüyor. Ay ve Jüpiter arasındaki güzel etkiyle sevdiğiniz kişiden sizi mutlu edecek davranışlar görebilirsiniz. Ortaklıkla yürüttüğünüz işinizde de maddi gelişmeler yaşanabilir. Saat 20:04’te Ay uzun süre boşluğa giriyor.
 
Koç (20.05.2019)
Bugün Ay Yay burcundaki hareketine devam ediyor. Sizler için eğitim hayatınız, yurt dışı işleriniz, seyahatleriniz gündemde olabilir. Sabah saatlerinde Ay’ın Neptün ile kurduğu sert kontak zaman zaman karamsarlaşmanıza neden olabilir. İçinize kapanmaya müsait olabilirsiniz. Akşama doğru Ay ve Jüpiter’in kavuşmasıyla şansınızın açıldığı bir zaman diliminde olacaksınız. Pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ay saat 20:04’te yarına kadar boşluğa giriyor.
 
Kova (20.05.2019)
Ay’ın hareketini Yay burcunda sürdürdüğü bir güne uyanıyorsunuz. Sosyal olarak aktif, enerjinizin yüksek olduğu bir günde olabilirsiniz. Ay ve Neptün arasında sabah oluşan sert kontak dostlarınıza karşı gergin olabileceğinizi gösteriyor. Kalp kırmamaya özen gösterin. Ay ve Jüpiter kavuşumunun yaşandığı akşam saatlerinde sizi mutlu edecek şanslı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bulunduğunuz çevrede herkes sizden bahsedebilir. Ay, günün kalanında 20:04’ten itibaren boşluğa giriyor.
 
Oğlak (20.05.2019)
Ay’ın Yay burcunda ilerlediği bir güne başlıyorsunuz. Güne başlarken kendinizi bitkin ve isteksiz hissedebilirsiniz. Özellikle sabah saatlerinde aktifleşen Ay-Neptün sert açısıyla duygusal olarak yorgun olabilirsiniz. Kronik rahatsızlıklarınız varsa dikkat etmenizde fayda var. Akşam Ay’ın Jüpiter ile kurduğu olumlu kontak sayesinde, bu düşük enerjinizi tamamen değiştirecek şanslı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Saat 20:04 olduğunda Ay hareketine boşlukta devam edecek. Eski işlerinizi bitirmek iyi olacaktır.
 
Terazi (20.05.2019)
Günün tamamında Ay, Yay burcunda hareket ediyor. Eğitim hayatınızın ağırlık kazanacağı bir gün geçirebilirsiniz. İş hayatınızda iletişim yönünüzün aktif olduğu zamanlar geçirebilirsiniz. Sabah Ay-Neptün sert açısından dolayı söylediğiniz sözcükler karşı tarafı kırabilir. Saatler ilerlediğinde akşama doğru Ay-Jüpiter güzel açısıyla beraber şansınız da açılıyor. Pozitif haberler alabilirsiniz. 20:04 itibariyle ise Ay, yarına kadar hareketine boşlukta devam ediyor olacak.
 
Yay (20.05.2019)
Ay günün tamamında sizlerin burcunda hareket etmeye devam ediyor. Enerjinizin yüksek olduğu bir gün olsa da bunu sabah saatlerinde hissedemeyebilirsiniz. Ay-Neptün sert kontağıyla duygusal olarak kırgınlık yaşayabileceğiniz bir sabah olabilir. Akşama yaklaştığımızda ise tam tersi Ay-Jüpiter pozitif etkileşimiyle şanslı bir dönemde olacaksınız. Dış görünüşünüzde değişiklikler düşünebilirsiniz. Partnerinizle güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Günün geri kalanında 20:04’te Ay boşluğa giriyor.
 
Yengeç (20.05.2019)
Ay, tüm gün Yay burcunda hareket ediyor. Sizlerin çalışma hayatı ve sağlığı bir adım daha ön plana çıkabilir. Erken saatlerde aktifleşen Ay ve Neptün arasındaki sert kontak nedeniyle sağlığınızla ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Saatler akşama yaklaşırken Ay’ın Jüpiter ile kurduğu pozitif etkiler sayesinde çalışma hayatınızda şanslı zamanlar geçirebilirsiniz. Ay günün devamında 20:04 itibariyle boşluğa giriyor.

 

 

 

Haber Yazılımı