SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Yusufeli Şehidi’ni gözyaşlarıyla uğurladı!

Yusufeli Şehidi’ni gözyaşlarıyla uğurladı!
Bu haber 09 Ağustos 2015 - 23:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

yusufeliŞırnak’ın Cizre İlçesi’nde hain saldırı sonucu şehit olan Polis Memuru Hüseyin Parça memleketi Yusufeli’nde toprağa verildi.

Remziye YILMAZ

Şırnak’ın Cizre ilçesinde Teröristlerin roket atışı sonucu şehit olan Polis Memuru Hüseyin Parça Yusufeli ilçesinde toprağa verildi.

Önceki gün Şırnak’ın Cizre ilçesinde teröristlerin Roket atışı sonucu şehit düşen Yusufelili polis memuru Hüseyin parça Yusufeli ilçesi İkindi namazına müteakip YusufeliTerminalalanında kılınan cenaze namazının ardından Dokumacılar köyünde toprağa verildi.

Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin Şırnak’ın Cizre ilçesinde şehit olan Polis Memuru Salih Hüseyin Parça’nın şahadetinin ailesine ve Yusufelililer ile birlikte tüm Türkiye’ye yeni bir acı, yeni bir ateş düşürdüğünü söyledi. Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, mesajında şunları ifade etti: İlçemiz Dokumacılar köyünden Salih Hüseyin Parça, Şırnak’ın Cizre ilçesinde teröristlerin hunharca saldırıları sonucu şehit oldu ve yine bir şehit haberiyle acılarımız tazelendi. Terör olaylarının bir an önce son bulması ve yeni bir acı yaşanmaması temennisiyle şehidimize Allah’tan rahmet diliyor, başta ailesi ve yakınları olmak üzere Yusufelililere ve tüm Türkiye’ye sabrı celil niyaz ediyorum.” Dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA