SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Yeni Türkiye Hevesi’ne: Yeniden Türkiye!

Yeni Türkiye Hevesi’ne: Yeniden Türkiye!
Bu haber 11 Haziran 2015 - 13:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MHP Rize İl Başkanı Serkan Birben 25. Dönem Milletvekili Seçim sonuçlarını değerlendirdi.

serkan-birben1

MHP Rize İl Başkanı Serkan Birben, 25. Dönem Milletvekili Seçim sonuçlarını değerlendirdiği yazılı bir basın açıklaması yaptı. “Milletin iradesi, “Yeni Türkiye” heveslilerine “Yeniden Türkiye’ yi hatırlatmıştır.” diyerek milletin iradesine saygı duyduklarını belirten Birben MHP Rize Teşkilatının hız kesmeden Rize’nin sorunları ile yakından ilgileneceğinin mesajını verdi.

MHP Rize İl Başkanı Serkan Birben, 25. dönem Milletvekili Genel Seçimleri 7 Haziran 2015 Pazar günü yapıldığını ifade ederek, “Rize de her türlü olumsuz şartlara rağmen, Parlamenter Demokratik Sistemin teveccühü Milletimizin iradesi sandıkta tezahür etmiştir. Milletin iradesi, “Yeni Türkiye” heveslilerine “Yeniden Türkiye” yi hatırlatmıştır. Milliyetçi Hareket Partisi Rize İl Teşkilatı olarak; Rize’mizin iradesinin tercihine demokrasimizin gereği, saygı duymaktayız. Devletin bütün imkanlarının, iktidar tarafından Rize’mizde de kullanıldığı ve madden manen tüm baskılara rağmen Belde İlçe ve İl teşkilatımız can siperhane karınca kararınca çalışmış ve bugüne kadar hiç yapılmayan yapılamayan bir çalışmaya Teşkilatımız imza atmıştır” dedi.

Birben, “Bu seçimde Milletimiz, Partimize Türkiye genelinde oy oranına göre 3. Parti olarak Parlamentoda yetki vermiştir. Rize de partimiz aynı şekilde 3. Partidir. 12 Haziran 2011 seçimlerine göre Türkiye genelinde oyumuz %33 oranında artmıştır. Milletvekili sayımıza, 31 ilave olmuştur. Türkiye’yi iç ve dış mihraklara teslim etmeyecek Milli İradeyi TBMM’de, etkin bir şekilde temsil edeceğiz. Milliyetçi Hareket Partimiz Rize de, Rize için yapılması gerekenleri takip edip yapmayı ve yaptırmayı, olmazsa olmazımız çayımız ile ilgili olumsuzlukları gidermeyi, Rize’nin ekonomik, sosyal ve kültürel olarak kalkınması, büyümesi ve gelişmesi ile ilgili bütün kararlarda Teşkilatımız dimdik ayakta kalarak, bunlarla ilgili bütün gelişmeleri Parlamentoda takipçisi olacaktır. Milletvekili Genel Seçimlerinde kampanyamız boyunca; cefakar İl ve İlçe Teşkilat mensuplarıma, Ülkü Ocakları İl ve İlçe Teşkilat mensuplarıma, partimize oy veren, vermeyen dua eden desteklerini esirgemeyen hemşerilerime şükranlarımı sunarım” dedi

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA