SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

‘Yaşamak İstiyorsak Kurallara Uyacağız!’

Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu, resmi makam aracıyla yetişmesi gereken programlara geç kalsa da kırmızı ışık ve hız kurallarına azami özen gösteriyor.

‘Yaşamak İstiyorsak Kurallara Uyacağız!’
Bu haber 23 Ocak 2016 - 21:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vali Enver Salihoğlu, trafik kurallarına harfiyen uyuyor . Vali Salihoğlu, acil yetişmesi gereken programlara 59 0001 plakalı resmi makam otomobiliyle giderken, geç kalmasına rağmen, hız kurallarına ve trafik ışıklarına azami özen gösteriyor. Kavşaklardaki tüm kırmızı ışıklarda duran Vali Enver Salihoğlu, yaşamak için her türlü kurallara uyulması gerektiğini söyledi. Salihoğlu, “Kural iyi bir şey, uyacağız. Yaşamak için tüm kurallara uyacağız” dedi.

Rize’de görev yaparken kırmızı ışıkta durduğunda bir vatandaşın kendisini tebrik ettiğini söyleyen Vali Enver Salihoğlu, “Bir gün Rize’de kırmızı ışıkta duruyordum. Bir adam geldi ve dedi ki, ‘Sayın Valim sizi tebrik ederim.’ Kendisine ne yaptık sağol, niye tebrik ediyorsun dedim. ‘Kırmızı ışıkta durdunuz, onun için tebrik ediyorum’ dedi. Kırmızı ışığı durmak için koymuşlar. Geçsem zaten ben ölürüm, kendimi tehlikeye atarım dedim. Yaşamak istiyorsak trafik kurallarına uyacağız. Her türlü kurallara uyacağız, sigara da içmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA