SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Vatandaş’a uzman eli: Seçim Pskolojiyi düzeltti

Vatandaş’a uzman eli: Seçim Pskolojiyi düzeltti
Bu haber 14 Haziran 2015 - 11:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

7 Haziran seçimlerinin hem Rize’de hem de ülkede vatandaşın psikolojisini düzelttiğini ifade etti

zelkif-akgül

Psikiyatrist Uzman Doktor Zelkif Akgül, 7 Haziranda yapılan seçimlerin vatandaşı bir nebze de olsa psikolojisini düzelttiğini, kurulacak AKP siz Hükümetle de vatandaşın daha da rahatlayacağını ifade etti.

Akgül, ülkeyi Cumhurbaşkanının gayretleri ve AKP’ nin çalışmaları yoğun bir şekilde gerdiğini ifade eden Akgül, “Bu nedenle Vatandaşımız AKP’ ye tek başına Hükümet kurma görevi vermemiştir. Vatandaşımız daha da rahatlaması için siyasilerimiz AKP’ siz bir hükümetin kurulması gerekir” dedi.

Psikiyatrist Uzman Doktor Zelkif Akgül, insanların bu kadar ötekileştiren bir hükümet, ülkedeki bütün işleyişe zarar verdiği gibi, vatandaşın psikolojisini de bozduğunu ifade etti. Akgül, “Artık siyasilerimiz bir araya gelerek anlaşmalı ve AKP’ siz bir hükümet kurarak basiretlerini ortaya koymalıdır. Artık anlaşma ve uzlaşma kültürünün yeniden tesis edileceği bir fırsat seçim tarafından partilere sunulmuştur. Seçimde ortaya çıkan tablo toplumun genel anksiyetisini de almıştır. Bu oy dağılımı toplumun Ruh sağlığına da hizmet etmiştir. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanı ve AKP gerekli dersi almış ülkenin bütün kurumları tekrar kendi merciinde işler hale getirilir. Ülkenin birliğine, bütünlüğüne ve dayanışmasına ihtiyaç varken AKP İktidarı adaletsiz tahakkümü her şeyi yıkma noktasına getirmiştir. Artık yeniden yapıcı birliktelikler ile ülkenin önünün açılacağı kanaatindeyim” dedi

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA