SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Vatandaş hükümet bekliyor, seçim değil!

Vatandaş hükümet bekliyor, seçim değil!
Bu haber 11 Haziran 2015 - 15:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tek Gıda iş sendikası Rize Şube Başkanı Ziya Aksoy 7 Haziranda yapılan seçimleri değerlendirerek vatandaşın siyasilerden erken seçim değil hükümet beklediğini ifade etti

ziya-aksoy

Tek Gıda İş Sendikası Rize Şube Başkanı Ziya Aksoy, 7 Haziran seçimlerini değerlendirerek vatandaşın siyasilerden erken seçim değil hükümet beklediğini ifade etti.

Aksoy, milletin kararına saygı gösterilmesi gerektiğini ifade ederek, “Millet eğer koalisyon olacak demişse buna hiçbir gücün sızlanmaya hakkı yoktur. Millet iradesi her şeyin üzerindedir” dedi.

Tek Gıda İş Sendikası Rize Şube Başkanı Ziya Aksoy, basından izlediğine göre hiçbir partinin AKP ile hükümet kurmak istemediğini ifade ederek, “ AKP 7 Haziran’ da yapılan Genel seçimlerde en yüksek oyu AKP aldı. Koalisyonu kurma hakkı ilk ona verilecek. Vatandaş 7 Haziran’ da muhalefetteki 3 partinin anlaşarak hükümeti kurma görevini yerine getirmesi gerektiğini söyledi. Vatandaşın bu kararına uyulması gerekir” dedi.

Aksoy,” partilerin bir araya gelerek en iyi hükümeti kurmasını gerektiğini bekliyor. Kurulacak hükümet Türkiye’yi ileriye götürecek, haksızlığa, yolsuzluğa karşı çıkarak bir hükümet kurması gerekiyor. Bu tablodan bir hükümet mutlaka çıkacak” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA