SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Rize’de AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun bugün miting yapacağı alanda bulunan MHP’nin seçim koordinasyon merkezi önünde asılı olan MHP Rize milletvekili adayı Osman Cem Kazmaz’ın posterleri ile parti flamaları önlerine asılan Türk bayrağı ve Atatürk posterleri ile kapatıldı. MHP MYK Üyesi ve Rize milletvekili adayı Osman Cem Kazmaz, AK Partililere nezaketlerinden dolayı teşekkür etti, “Önümüzde kabul edebileceğimiz yegane şey anlı şanlı bayrağımız ile Atatürk’ün posteri idi” dedi.

bayrak tepkisi

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Rize Cumhuriyet Meydanı’nda bugün saat 17:00’da yapacağı mitingi alanı dünden itibaren düzenlenmeye başlandı. Alanın yan tarafından yer alan MHP’nin seçim koordinasyon merkezinde asılı olan milletvekili adayı Osman Cem Kazmaz’ın fotoğrafının yer aldığı posterleri ile parti flamaları önlerine asılan Türk bayrağı ve Atatürk posterleri ile kapatıldı.

Seçim koordinasyon merkezi önünde basın açıklaması yapan MHP Rize Milletvekili adayı Osman Cem Kazmaz, kendi poster ve parti flamalarının kapatılmasının AK Partililerin en doğal hakkı olduğunu vurguladı, bununla ilgili bir sıkıntıları olmadığını belirterek şunları söyledi:

“Bunun en güzel tarafı Türk bayrağı ve büyük önder Atatürk’ün posteri ile kapatmışlar. Bu bizim için büyük bir onur kaynağı. Bizim önümüzde kabul edebileceğimiz yegane şey anlı şanlı bayrağımız ile Atatürk’ün posteri idi. Çok doğru yapmışlar. Bu nezaketlerinden dolayı AK Parti Rize İl Başkanlığını kutluyorum. MHP adayının ve bayraklarını olması gereken yegane şey ile Türk bayrağı ve Atatürk ile kapatmışlar. Biz Atatürk’ümüzle ve Türk bayrağımızla gurur duyarız. Allah’ın önünde eğiliriz. Önümüzde de bayrak olarak bir tek Türk bayrağını kabul ederiz.”

Türk Bayrağı İle MHP’nin Posterini Kapattılar – Video Haber

Rize’de AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun bugün miting yapacağı alanda bulunan MHP’nin seçim koordinasyon merkezi önünde asılı olan MHP Rize milletvekili adayı Osman Cem Kazmaz’ın posterleri ile parti flamaları önlerine asılan Türk bayrağı ve Atatürk posterleri ile kapatıldı. MHP MYK Üyesi ve Rize milletvekili adayı Osman Cem Kazmaz, AK Partililere nezaketlerinden dolayı […]

28 Nisan 2015 'da eklendi ve kez izlendi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA