SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

“Terörle mücadelede tek çatı CHP”

CHP Rize Milletvekili Adayı Ali Şahinler, terör olaylarına karşı devlet büyüklerinin dilediği başsağlığı mesajlarının yeterli olmadığını belirtti. Şahinler terörle mücadele edebilmek adına ChP çatısı altında birleşilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

“Terörle mücadelede tek çatı CHP”
Bu haber 14 Ekim 2015 - 0:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

CHP Rize Milletvekili Adayları Ardeşen ilçesinde yapmış oldukları esnaf ve halk ziyaretinin ardından Aday Tanıtım Toplantısı’na katıldı. Ardeşen Kültür Merkezi’nde yapılan toplantıya CHP Rize Milletvekili Adayları Prof. Dr. Kemal Köymen, Avukat Çetin Keçeli, İşadamı Ali Şahinler, CHP Rize İl Başkanı Mesut Rakıcı, CHP Ardeşen İlçe Başkanı Kemal Ural ve partililer katıldı.

Burada konuşan Ali Şahinler, “Çok zor günler geçiriyoruz. Bu katliamlar devam edecek gibi gözüküyor. Çok yoldaşımızı, arkadaşımızı Ankara’da kaybettik. Bundan sonrada direneceğiz, yolumuza devam edeceğiz. Dün Hopa’da yürüyüş yapıldı. Sonra da Akşam Fındıklı’da bir fener alayı düzenledik. Bu dönem öyle bir dönem ki keskin olmamak gerekiyor. Bunun sorumluları kimse onları eleştirmeliyiz ama biz kendi içimizde birleşmeliyiz. Bu tür olaylardan sonra çıkar devlet büyüklerimiz başsağlığı diler ama bu yetmiyor artık. Başsağlığı dilemekle, acil şifalar dilemekle biz bu terörün önünde duramayız. Terörle mücadele etmek adına tek çatı CHP’dir. Hep birlikte aramızdaki kırgınlıkları bitirerek Türkiye’nin sürüklenmek istediği bu karanlığın önünde güçlü bir CHP’yi oluşturmaktır.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA