SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Tarih tekerrür etti, ‘Çayın Tek Umudu Yine MHP oldu’

Tarih tekerrür etti, ‘Çayın Tek Umudu Yine MHP oldu’
Bu haber 24 Nisan 2015 - 9:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MHP Teşkilatı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Fındıklı’da çocukları mutlu ederek kutladı.

Cem Kazmaz Fındıklı seçim çalışamsı Rize Haber (1)

MHP MYK Üyesi ve MHP Rize Milletvekili Adayı O.Cem KAZMAZ, MHP Rize İl başkanı Serkan BİRBEN, MHP Rize Kadın Kolları Başkanı Naciye HACIÖMEROĞLU ve MHP yöneticileri Fındıklı halkı ile buluştu.

Fındıklı ilçe merkezinde büyük bir çoşku ile karşılanan MHP Rize Milletvekili Adayı Cem Kazmaz ve beraberindeki partililer yağan yağmura rağmen Fındıklı’daki dükkanları teker teker ziyaret ederek destek istediler.

23 Nisan Ulusal egemenlin ve çocuk bayramı dolayısıyla Fındıklı’da çocuklara hediyeler veren partililer “Ulu Önder ATATÜRK bu önemli günü çocuklarımıza armağan etmiş. Bugün onların mutlu olma günü “ dediler.

ÇAYIN UMUDU KAZMAZ

Fındıklı halkı tarafından ilgi ile karşılanan Cem Kazmaz ziyaret için girdiği işyerlerinde “ÇAYIN UMUDU KAZMAZ” diye karşılandı. Fındıklı’da bir esnafın Cem Kazmaz’ı “Sen çayın umudusun. Daha önce MHP’ye oy vermedim. Fakat bu seçimde oyum senindir. Rize’yi, Rize çayını senden iyi kimse savunamaz. Rize için, Çay için, Derelerimiz için oyumuz senindir” sözleriyle karşılaması partililere yaklaşan yoğun seçim çalışmaları için daha da güç verdi.

 

Cem Kazmaz Fındıklı seçim çalışamsı Rize Haber (2) Cem Kazmaz Fındıklı seçim çalışamsı Rize Haber (1)

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA