SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

“Şehrin Esnafı Torba Tutuyor”

Başkan Alkan ezber bozdu!

“Şehrin Esnafı Torba Tutuyor”
Bu haber 31 Aralık 2015 - 19:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ülkü Ocakları eğitim ve Kültür Vakfı Rize İl Başkanı İhsan Alkan Rize Sahili’nde uyuşturucu madde nedeniyle hayatını kaybetmiş bir şekilde bulunan 2 kişi ve Rize Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan bir kişinin ardından, Rize Ülkü Ocakları Mensupları eşliğinde bir basın açıklaması yaptı.

Alkan yaptığı basın açıklamasıyla ahlaksız yaşantıları örnek gösteren dizilere ve filmlerede değinerek “Daha önce ahlaksız yaşantıları televizyon vasıtasıyla gençlerimize aşıladılar. Şimdi de uyuşturucu madde ile gençliği zehirliyorlar” dedi.

FAKÜLTE YANINDA TORBA TUTULUYOR!

Konuşmasında halk dilinde ‘torbacılık’ diye adlandırılan uyuşturucu madde satışına da değinen Alkan Rize’de bir takım esnafın bu batağın içerisine düştüğünü iddia etti. Alkan “Fakültelerin 100 metre yanında dükkanı olan kansızlar esrar satıyor, hap satıyor. Bunu sağır sultan duymuş, birileri göz yummuş. Sanayici adam çalışmaya adam bulamaz, Kuaför çırak bulamaz, bu çocuklar bu paraları nereden kazanıyor diye aileleri sormuyorsa toplumun her kesiminde suç var demektir” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA