SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Sedat Peker’in Rize’ye Geliş Tarihi Kesinleşti!

Sedat Peker’in Rize’ye Geliş Tarihi Kesinleşti!
Bu haber 02 Eylül 2015 - 15:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

sedat peker

Hayır sever iş adamı Sedat Peker, ‘Teröre Lanet Mitingi’ için Rize’ye geliyor.

Rize Cumhuriyet Meydanı’nda yapılması planlanan ‘Teröre Lanet Şehidine Sahip Çık’ isimli açık hava toplantısı 9 Ekim 2015’de saat 14:00’da gerçekleşecek.
Organizasyonunu Fırtına Gazetesi’nin üstlendiği açık hava toplantısına çok sayıda vatandaşın katılacağı öğrenildi. Rize Valiliği’nden gerekli izinlerin alındığı mitingin birde Rizeli Hayır Sever İş adamı konuğu olacak. Türkiye genelinde gittiği illerde binlerin kendisini karşıladığı Sedat Peker, 9 Ekim 2015 Cuma günü saat: 14:00’da Rize Cumhuriyet Meydanı’nda olacak.

Reis Trabzon’da karşılanacak!

Ünlü Hayır Sever İş Adamı Sedat Peker Trabzon Havaalanında karşılanacak. Karşılamaya gitmek isteyenler için Rize Merkez’den araç kaldırılması planlanıyor. Konvoy halinde karşılanacak olan iş adamı Peker daha sonra Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşecek açık hava toplantısına katılacak.

Organizasyonu Fırtına Gazetesi Yürütecek!

Son günlerde yaşanan terör olayları ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nin teröre verdiği Şehitler’in artışından dolayı insanların hassasiyeti hat safada. Bu hassasiyeti göz önüne alan Fırtına Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Karabulut, katılımın yoğun olmasını beklediklerini dile getirdi. Karabulut “Bu bir siyasi yarış veya gösteri toplantısı değil. Bu bir Teröre Lanet ve Tepki toplantısı. İnsanların hassasiyetlerinin farkındayız bu hassasiyetlerini yapılacak toplantıda dile getirmelerini istediğimizden böyle bir organizasyonun içerisine gilmiş bulunuyoruz. Her türlü provakatörlüğe karşı Rize İl Emniyet Müdürlüğü ile de ayrıca görüşeceğiz. Emniyet güçlerimizin gerekli önlemi alacağından kuşkumuz yoktur” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA