SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Sağlıklı Gıda Çiğ Köfte

Özellikle pratik olması ve sağlıklı bir şekilde tüketime sunulması rize çiğköfte nin birçok kişi tarafından tercih edilmesine imkân tanıyor.

Sağlıklı Gıda Çiğ Köfte
Bu haber 11 Ekim 2016 - 14:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Özellikle pratik olması ve sağlıklı bir şekilde tüketime sunulması rize çiğköfte nin birçok kişi tarafından tercih edilmesine imkân tanıyor. Çiğköfte içerisinde bulunan malzemeler vitamin ve mineral değerleri açısından yüksek oranda besin değeri taşıması nedeniyle tüketilmesi açısından gönül rahatlığı sunuyor. Çünkü köfte de bulunan bulgur; özellikle B vitamini açısından yüksek oranda bir içeriğe sahiptir. B vitamini vücutta birçok organın işlevselliği açısından gerekli olan bir vitamindir.Bulgurdaki B vitamini özellikle kolesterolün düşürülmesinde de yardımcı olması nedeniyle tercih edilebilmektedir.Çiğ köfte içerisinde bulunan kimyon, karabiber, kırmızıbiber, nar ekşisi, ceviz gibi  birçok baharat ve gıdanın katkıları arasında yer alması nedeniyle çiğ köftenin besin değerini daha fazla yükseltebilmektedir.

Çiğ köftenin özellikle biberle yoğrulması sonrasında öldürülerek pişmesi ve içerisinde su olmaması onun midede şişlik yapmamasını ve hazmının kolay bir şekilde oluşmasına etki yaratıyor. Ayrıca çiğköfte içerisinde bulunan diğer malzemelerde Çiğ köftenin lezzetini oldukça artırıyor.

Ülkemizde çok fazla tüketilen ve pratik olarak sağlıklı tüketilebilecek en önemli gıdalardan birisi olan çiğ köfte Rize Adıyörem Çiğ Köfte olarak sizlere sağlıklı olarak tarafımızdan sunulmaktadır. Gün içerisinde acıktığınızda ya da akşamları yemeklerinizin yanında aperatif olarak dahi kolaylıkla tüketebileceğiniz Adıyörem Çiğ Köfte hazmı kolay ve sindirim açısından gece dahi tüketirse hiç bir şekilde rahatsız edici özellik taşımıyor. Ayrıca kilo yapmayan ve vücuda birçok acıdan faydalı olan çiğ köfte hızlı tüketilebilecek gıdalar arasında birçok yerde satışa sunulmaktadır.

Adıyörem Çiğ Köfte oldukça farklı bir lezzete sahiptir. Çünkü kullanılan bulgurun yöresel bulgur olması ve koyu renk olması onun tadını çok daha farklı olmasına etken olabiliyor. Sizler de sağlıklı kaliteli ve temiz bir gıda tüketmek istiyorsanız; Adıyörem Çiğ köfteyi www.rizecigkofte.com adresimizden sipariş verebilirsiniz. Ayrıca 0464 217 26 26 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşarak günün her saatinde 7/24 siparişinizi verebilirsiniz.Sadece kişi sayısını bildirmek ve adresinizi vermek yeterli olacaktır.Hemen Adıyörem çiğköfteyi sizlere ulaştıralım ve günün her saatinde tadabileceğiniz bu lezzeti sizlere de sunalım.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA