SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Saadet Partisi 7 Haziran’da Patlama Yapacak!

Saadet Partisi 7 Haziran’da Patlama Yapacak!
Bu haber 19 Nisan 2015 - 11:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Saadet Partisi Rize milletvekili Adayı Salih Uzun, 7 Haziran’ da yapılacak Genel seçimlerde kimsenin tahmin edemeyeceği kadar bir patlama yapacaklarını belirterek, “Bizim için artık baraj soru yok. Hedefimiz Türkiye Geneli yüzde 15 tir. Bu oran ilimizde yüzde 25 tir” dedi.

Salih Uzun copy

Saadet Partisi’ nden 1. Sıra milletvekili Adayı olan Kendirli eski Belediye Başkanı Salih Uzun, “Rizeli seçmen daima Milli Görüş partilerine sıcak bakmıştır. 7 Haziran seçimlerinde de hiç kimsenin beklemeyeceği bir patlama yapıp barajları yıkacağız. Bu patlamayı Rize’den başlatacağız” dedi

SP Rize Milletvekili Adayı Salih Uzun, “Saadet Partisi-BBP İttifakına seçmenimiz çok sıcak baktı. Bunu yaptırdığımız kamuoyu anlaşmalarında gördük. Önümüzdeki bu araştırmalara bakarak bu seçimlerde patlamayı yapacağımıza inanıyorum. Rizeli seçmen bu güne kadar daima Milli Görüş partilerinin yanında olmuştur. Refah-Yol Hükümeti döneminde çaya e Çaykur’ a verdiklerimiz ortadadır. Rizelinin vefasını göstereceğine inanıyorum” dedi.

Saadet Partisi Rize Milletvekili Adayı Salih Uzun, “Hizmet bizim işimizdir. 8 Yıl Kendirli’ de Belediye Başkanlığı yaptım. Muhalefette olmama rağmen yaptığım hizmetler ortadadır. Refah-Yol Hükümeti döneminde yaptıklarımız ortadadır” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA