SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

ROMED’den Rize Valisi’ne ziyaret

ROMED’den Rize Valisi’ne ziyaret
Bu haber 23 Nisan 2015 - 15:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Rize Otizmle Mücadele Derneğinden, Vali Yazıcı’ya ziyaret

Romed rize valisine ziyaret rize otizimle mücadele derneği

Rize Otizmle Mücadele Derneği (ROMED), Vali Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.

Vali Yazıcı’nın makamında gerçekleşen ziyaret Rize Otizmle Mücadele Derneği (ROMED) Başkanı Resul Usta ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Rize Valisi Ersin Yazıcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Otizmle mücadele derneğinin ilimizde yapacağı her türlü etkinlik ve faaliyete hem şahsım hem de devletimiz adına gerekli tüm desteği göstereceğiz. Çocuklarımız toplumuzun geleceğini oluşturacak bireyler olduğundan onlara vereceğimiz değer devletimize verdiğimiz değeri gösterecektir. Bu anlamda yapılacak olan tüm güzel çalışmaları destekliyoruz” dedi.

ROMED Başkanı Usta ise, Nisan ayının otizm mücadelede farkındalık ayı olduğunu belirterek, “25 Nisan cumartesi günü “2. Geleneksel Farkındalık Yürüyüşü” düzenleyeceğiz. Yürüyüşümüz Tuzcuoğlu Memişağa parkından başlayıp, sahil dolgu alanında bulunan ROMED hobi atölyesinde devam edecektir. Hobi atölyesinde stant ve oyun parkından çocuklarımıza gönüllerince eğlenecekler” diye konuştu.

Usta, bu özel ve anlamlı günde yanında olmaları için Rize Valisi Ersin Yazıcı’yı da farkındalık yürüyüşlerine davet etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA