SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi
Akhisar Antalyaspor Başakşehir Beşiktaş Bursaspor Çaykurrizespor Eskişehirspor Fenerbahçe Galatasaray Gaziantepspor Gençlerbirliği Kasımpaşa Kayserispor Konyaspor Mersin idman yurdu Osmanlıspor Sivasspor Trabzonspor

Rizespor aracına yapılan taşlı saldırıya TÜFAD’dan kınama

Bu haber 20 Nisan 2015 - 11:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

TÜFAD Rize Şubesi’nden Çaykur Rizespor’un arabasına Trabzon’un Araklı İlçesi’nde yapılan saldırıyla ilgili açıklama yapıldı.

Bilal karafazlı copy

TÜRFAD Rize Şube Bakanı Bilal Karafazlıoğlu yaptığı açıklamada “İstanbul Başakşehir müsabakasından dönen Çaykur Rizespor U 21 takımımızı taşıyan takım otobüsüne Trabzon’un Araklı ilçesinde atılan taş kafilemizin can güvenliğini tehlikeye attı. Çaykur Rizespor – Fenerbahçe maçından sonra Fenerbahçe yi taşıyan otobüse ve akabinde Çaykur Rizespor U21 takımımızı taşıyan otobüse yapılan bu saldırı şunu gösteriyor ki, kesinlikle sporla alakası olmayan, amaçları iki kardeş şehri birbirine düşürmek isteyen güçlerin bir oyunu olduğudur. Aynı havayı teneffüs eden, Trabzon Rize arasında büyük dostluklar ve akrabalıklar vardır. Bu olayların sporla alakası olmadığını ve Trabzon Rize dostluğunu bu tip provakatif eylemlerin bozamayacağını çok iyi bilmeliler. Başta teknik ekip , Sporcularımız ve Araç şoförümüze geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberlerimiz

Rizespor’un aracına Trabzon’da taşlı saldırı

Rizespor’un Hocası Saldırıyı Anlattı : Taşlı saldıya anlam veremedik

SON DAKİKA