SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Rize’nin ulaşımı bir kez daha masaya yatırıldı

Rize’nin ulaşımı bir kez daha masaya yatırıldı
Bu haber 14 Ekim 2015 - 18:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, “Rize Ulaşım Master Ana Planı” kapsamında çalışmalarına başladı.

Daha önce düzenlenen çalışmaların yanı sıra İl sınırlarından sorumlu olan Rize Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğü ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünün Ulaşım Master  planı ile ilgili  Gazi Üniversitesi Kent içi Ulaşım Teknolojileri Erişilebilirlik Uygulama ve Araştırma Merkezi (KUTEM) yetkilileri ile bir araya gelindi.

Başkanlık makamında gerçekleştirilen toplantıya, Gazi Üniversitesi KUTEM’den Yrd. Doç. Dr. Hayri Ulvi ve Dr. Abdullah Orman, Plan ve Proje Müdürü Mustafa Baltacı, Ulaşım Hizmetleri Müdürü Suzan Avcı katıldı.

Ulaşım Master Planı ile ilgili bilgiler, Geleceğin hedef alındığı planların yapıldığı ve katılımcıların soru ve önerilerinin bir önceki toplantıda alındığı ve startının verildiği, Rize Ulaşım Master  planı için çalışmalar başlatıldı.

BAŞKAN KASAP “RİZE İÇİN ÖNEMLİ BİR PROJE”

Toplantı sonunda Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rize’ye layık proje ve hizmetlere devam ettiklerini söyledi. Ulaşım Master Planının  Rize için önem arz eden bir proje olduğunu  belirten Başkan Kasap, “Şehrimizin ulaşımını planladığımız bu büyük projeye yapacağınız katkılar, halkımız ve vatandaşımız için çok önemli. Projenin mutfağında maksimum düzeyde katılımın olması projeden yüksek verimin alınmasını sağlayacaktır. Rize Ulaşım Master Planı’nın şehrimize ve bütün vatandaşlarımıza hayırlı olacağını ümit ediyorum“ dedi.

Rıdvan SAKA//Okur53.com

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA