SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Rize’nin Tophane Mahallesi’nde Kadınlara Yönelik Proje!

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Tophane mahallesinde yapılacak Kadın Kültür Merkezi yerini inceledi. Başkan Kasap’a Mahalle Muhtarı Abdurrahman Koçali ve Mahalleli hanımlar eşlik etti.

Rize’nin Tophane Mahallesi’nde Kadınlara Yönelik Proje!
Bu haber 06 Kasım 2015 - 0:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tophane Mahallesin de ikamet eden sosyal ve ekonomik yoksunluk içerisinde bulunan kadınlarımızın gelişimlerini sağlamak amacı ile Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Etüt Merkezinin ardından mahallede bulunan bir binanın giriş katı için belirlenmiş Kadın Kültür Merkezi yapılacak yerde incelemelerde bulundu. İncelemelerde Başkan Kasap ‘a Teknik işlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Coşkun Yeğen ve Fen İşleri müdürü eşlik etti.

Proje kapsamında bayanlara çeşitli konularda eğitim ve seminerlerin verileceğini söyleyen Belediye Başkanı Kasap, “ Kadın Kültür Merkezlerimiz aracılığı ile bölge halkının, özellikle kadınların kamu kurumları ile yaşamış oldukları sorunların çözümü konusunda rehberlik ve danışmanlık da yapılacaktır” dedi.

Başkan Kasap, daha sonra Muhtar Koçali’den mahalle hakkında son gelişmelerin istişaresini yaparak, Etüt Merkezi ne geçti. Merkezden hizmet alan öğrenci sayısı ve işleyiş hakkında bilgiler aldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA