SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Rize’nin Dergah’ı Karadeniz’e Açılıyor

Rize’nin Dergah’ı Karadeniz’e Açılıyor
Bu haber 22 Haziran 2015 - 8:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Dergâh Pastaneleri Bayilik sistemiyle büyümeye devam ediyor. Rize’de doğan firma önce Trabzon’da şubesini açtı, ardından Giresun şimdide Artvin’in Arhavi ilçesinde yeni şubesini açıyor.

rizeli-fırma

Sektörde 30. yılını tamamlayan Dergah Pastaneleri müşterilerine artık daha yakın.

1985 yılından bugüne kadar Rize, ilçeleri, Trabzon ve Giresun’daki işyerlerinde müşterilerine bin bir çeşit lezzeti sunan Dergâh Pastaneleri bünyesine yeni mağazaları katmaya devam ediyor.

Rize merkezde hizmete başlayan mağazalar için İstanbul’dan gelen Mehteran Takımının gösterisi ardından yapılan açılış törenine birçok davetli katıldı.

Rize Belediyesi hizmet binası yanında ve Kale Mahallesi Devlet Hastanesi yanında hizmete başlayan iki yeni Dergah şubesi o bölgedeki müşterileriyle tatlı çeşitleri, çikolata, kahvaltı gibi bin bir lezzeti buluşturacak. Müşterilerine daha iyi hizmet vermek ve daha yakın olmak için yeni şubelerini açmaya devam edecek olan işletme açılacak üç yeni bayi ile de hizmet ağını genişletecek.

Bugün bölgede 10 şubesi ile kendini ispatlayan ve lezzetlerini müşterilerinin tercih ettiği güvenilir marka Dergah Pastaneleri; önümüzdeki günlerde Rize İsmail Karaman Kültür Merkezi yanında, Pazar ilçesinde ve Arhavi ilçesindeki yeni şubelerinin açılışı ile 13 Mağaza ile hizmetine bölgeye hizmetlerine devam edecek.

Dergah Pastaneleri 30 yıllık tecrübesi ile bölgemizde pastacılık sektöründe lider marka olduğunu kanıtlarken damak tadı tutkunlarının beğenisine sunduğu iki yeni marka ile de ürün gamını genişletiyor. Dergah Çikolata ve Dergah Kuzine ile hizmet alanını ve ürünlerini çeşitlendiren firma; bölgenin dev firmaları arasında yerini aldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA