SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Rize’deki Ülkücü İrade ‘Bahçeli’ dedi!

Rize’de MHP vee Rize Ülkü Ocaklarına Bağlı Tüm Birimler Ortak Bir Basın Açıklaması İle Olağan Üstü Kurultaya Karşı Olduklarını Açıkladılar

Rize’deki Ülkücü İrade ‘Bahçeli’ dedi!
Bu haber 08 Aralık 2015 - 23:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Rize’de MHP ve Ülkü Ocaklarına bağlı tüm birimler ortak bir basın açıklaması düzenleyerek, parti içi muhalefetin başlattığı olağan üstü kurultay çalışmalarına destek vermediklerini duyurdular.

MHP Rize İl Başkanlığı’nda düzenlenen basın açıklamasına; eski il başkanları, eski Ülkü ocakları il başkanları, MHP Rize İl Başkanı Serkan Birben, MHP Merkez İlçe Başkanı Bülent Kaya, Rize Ülkü Ocakları Başkanı İhsan Alkan, Kadın Kolları Başkanı Naciye Hacıömeroğlu, İlçe Başkanları, Ülkü Ocakları İlçe Başkanları ve partinin diğer birimleri katılarak destek verdiler.

MHP Rize İl Başkanı Serkan Birben tarafından okunan basın açıklamasında, “Ülkemizin dahili ve harici düşmanları tarafından ateş çemberi içerisine alındığı bu günlerde, ülkenin çimentosu olan MHP’de dışarıdan bir algı operasyonu ile başka bir çemberin içerisine alınmak istenerek partimiz yönlendirilmeye ve liderimiz yıpratılmaya çalışılıyor. Milliyetçi ülkücü camia mensupları olarak partimize ve liderimize yapılmak istenenlere asla müsaade etmeyeceğiz. Bugünlerde konuşulan olağan üstü kongre talebi zararlı gelişmelere yol açacak ve affedilemeyecek bir ülküsüzlük davranışı olacaktır. Olağan kongremiz: 18 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir. Liderimiz, Genel Başkanımız, Türkmen beyimiz Devlet Bahçeli bey ile yol arkadaşıyız ve yol arkadaşlığımız devam edecektir.”denildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA