SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Rize’deki Restorana Mükemmellik Ödülü

Rize’deki Restorana Mükemmellik Ödülü
Bu haber 27 Haziran 2015 - 2:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

lale restoranKuru fasulyesi ve hizmetleri ile ilgi odağı olan Lale Lokantası Dünya turizmini takip eden Tripadvisor turizm firması tarafından mükemmellik ödülüne laik görüldü.

Çayeli ilçesinde yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelen Lale Lokantası hizmetleri ve sunduğu hizmetler ile Mükemmellik ödülüne laik görüldü.

Restoran sahibi Ömer Temurci Dünya”da turizme hizmet veren ve günlük 50-60 milyon insanın takip ettiği Tripadvisor turizm takip sitesi restoranımızı Mükemmellik belgesine laik gördü. Bizim bilgimiz ve ilgimiz dışında gelişen ödül bize gönderildi. Tiripadvisor turizme hizmet eden restoran ve diğer turizm merkezleri arasında bizi mükemmellik ödülüne laik gördü. Burada her hangi bir juri söz konusu değil, bu siteyi ziyaret edenlerin Dünya”da seçtikleri turizm merkezleri arasında kullandıkları oylar ile belge verilmekte” dedi.

İnternet yorumları ile restoranlarının seçildiğini belirten Ömer Temurci “ Müşteriye verdiğimiz hizmetlerden dolayı bizlerin konuğu olan ve restoranımızda yemek yiyen veya uğrayan turistlerin oyları ile Mükemmellik ödülüne laik görüldük. Bu bizim için bir onurdur. Rize”de ilk sırada olmamız bizim için onurdur. Turizm bakanlığı bile bu siteyi takıp ederek turizm merkezlerini seçmekte. Dünya turizmi bu site üzerinden yönlenmekte” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA