SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Rize’deki Cinayetin Katili Yaklandı!

Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinde 6 aydır aranan ve sonrasında evinin zemininde halı ve tahtalar ile örttüğü çukurda saklanırken yakalanan zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Rize’deki Cinayetin Katili Yaklandı!
Bu haber 09 Şubat 2016 - 20:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çamlıhemşin İlçesi Kaymakamlık binası önünde 31 Ağustos 2015 tarihinde meydana gelen olayda Ali Kuyumcu (67) ve oğlu Mehmet Kuyumcu (38) yakın akrabaları olan Mustafa Kuyumcu (51) ve kardeşi Mehmet Kuyumcu (54) ile arazi anlaşmazlığı yüzünden tartışmıştı. Çıkan tartışmada Mehmet Kuyumcu silahını kullanarak Mustafa ve Mehmet kardeşleri öldürmüştü. Olay sonrası kaçmayı başaran baba oğuldan 67 yaşındaki baba yakalanmış, oğul Mehmet Kuyumcu ise 6 ay süren tüm arama çalışmalarına rağmen bir türlü yakalanamamıştı.

Jandarma ekipleri cinayet zanlısının yakalanması için ilçede ve ilçe dışında arama çalışması başlatmış, ama bir türlü yakalanamamıştı. Kuyumcu, önceki gün evinde gerçekleştirilen aramalarda oturma odasının zeminindeki döşemelerin altındaki ahşap döşemeler söküldüğünde gizlendiği çukurda ele geçirildi. Kuyumcu, Çamlıhemşin İlçe Jandarma Komutanlığı’nda alınan ifadesinin ardından Pazar Adliyesi’ne çıkartılırken, mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

6 AYDIR HALIYLA ÖRTTÜĞÜ ÇUKURDA SAKLANMIŞ RİZE’DE ARANAN CİNAYET ZANLISI, SAKLANDIĞI EVİNİN ZEMİNİNDEKİ HALI VE TAHTALARLA KAPATILMIŞ ÇUKURDA YAKALANDI

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA