SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Rize’de Vatan Severler Sokağa Döküldü!

Rize’de Vatan Severler Sokağa Döküldü!
Bu haber 09 Eylül 2015 - 0:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Rize'de Şehit Mitingi (13)

Ülkü Ocakları Genel Merkezi’nin Yurt Genelinde başlattığı yürüyüş Rize’de de gerçekleştirildi.

Rize’nin dört bir yanından çağrıya kulak veren binlerce kişi Rize Cumhuriyet Meydanı’nda toplanarak, teröre lanet yürüyüşüne destek verdi. Atatürk Anıtı önünde Kuran-ı Kerim okunarak başlanan program saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile devam etti. İstiklal Marşı’nın hemen ardından son 2 günde düzenlenen hain saldırılarda Şehit Olan Asker ve Polislerin isimleri okundu, kalabalık ise ‘Burda’ diye bağırdı. Şehit yoklaması esnasında duygusal anlar yaşanırken bazı vatandaşlar göz yaşlarına hakim olamadı.

SÖZÜN BİTTİĞİ YERDEYİZ!

Okunan şehit isimlerinin ardından Rize Ülkü Ocağı Başkanı İhsan Alkan bir basın açıklaması yaparak sözün bittiği yere gelindiğini dile getirdi. Alkan “Bildiğiniz üzere on yıllardır hain terör örgütü tarafından evlatlarımız al yıldızlı bayrak uğruna teker teker toprağa düşmekte. Şüheda kervanına dün Dağlıca’da 16 ve bugün Iğdır, Şırnak ve Tunceli’de 18 tane daha vatan evladı katıldı. Onlarca yaralımız mevcut. Ciğerimiz adeta yanıyor. Ana babalarının bin bir emekle büyütüp bu yaşa getirdiği yavrularımızın haince şehit edilmesi karşısında sözün bittiği yerdeyiz” dedi.

İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Yapılan konuşmanın ardından binlerce kişi Atatürk Caddesi üzerinden yürüyüşe geçip İl Emniyet Müdürlüğü önüne kadar yürüdü. Atılan sloganlarla görev yapan polis memurlarına moral verilmesinin ardından Rize İl Emniyet Müdürü ziyaret edildi. Gerçekleşen ziyarette kalablık adına MHP Rize İl Başkanı Serkan Birben ve Rize Ülkü Ocağı Başkanı İhsan Alkan ve yönetimleri İl Emniyet Müdürlüğü’nden içeriye girdi.

GÖREVE HAZIRIZ!

MHP Rize İl Başkanı Serkan Birben, Rize İl Emniyet Müdürü Adem Çakıcı’ya baş sağlığı dileyerek “Biz Türk Milliyetçileri olarak 7 gün 24 saat hizmete hazırız” dedi. İl Emniyet Müdürü Çakıcı ise ziyareti için MHP Rize İl Başkanı Serkan Birben ve Rize Ülkü Ocağı Başkanı İhsan Alkan’a teşekkür etti.

Rize'de Şehit Mitingi (2) Rize'de Şehit Mitingi (3) Rize'de Şehit Mitingi (4) Rize'de Şehit Mitingi (5) Rize'de Şehit Mitingi (6) Rize'de Şehit Mitingi (7) Rize'de Şehit Mitingi (8) Rize'de Şehit Mitingi (9) Rize'de Şehit Mitingi (10) Rize'de Şehit Mitingi (11) Rize'de Şehit Mitingi (12)

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA