SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Rize’de tek kişilik protesto: Eroğan’ı AK Parti’den Sattılar!

Rize’de tek kişilik protesto: Eroğan’ı AK Parti’den Sattılar!
Bu haber 10 Haziran 2015 - 13:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın memleketi Rize’de bir vatandaş kefen giyerek tek başına protesto yaptı.

rize ede erdoğan protestosu

Üzerinde ‘Sahte Dava Adamlarına Kefen Giyecek Cesaret Olmaz’ ifadeleri bulunan kefeni üzerine giyerek Cumhuriyet Meydanı’na gelen Mehlüt Pehlivan isimli bir vatandaş burada tek başına protesto yaparak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ve Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu uyardı.

Haberi Videosu İçin Tıklayınız…

Protestocu Pehlivan “Sayın Cumhurbaşkanıma ve Başbakanıma sesleniyorum. Bu davayı satan parti için hainlerdir, parti içi paraleldir. Biz bu yola kefenimizi giydik öyle çıktık. Kahvede partide başka konuşanlar şimdi tamamen başka konuşuyor. Gerçek dava adamları paralelci çıktı. Cumhurbaşkanıma ve Başbakanıma sesleniyorum, parti içi hainler temezlenmedikçe bu dava bitmiş demektir. Parti içi hainler temizlenmesi gerekiyor. Bu davaya ihanet ediliyor” dedi.

Haberi Videosu İçin Tıklayınız…

Pehlivan kendisinin bu protestoyu yapmaması için AK Parti Rize İl Başkanlığı’ndan  engellendiğini fakat kendisi bir dava adamı olduğu için orada bu eylemi gerçekleştirdiğini dile getirerek ‘Dün Kahvede Erdoğan için baba diyenler bugün ötede beride CHP ile iş birliği yapmış namkörlük ediyor. Bu benim kanıma dokunuyor” diyerek tek başına AK PArti İl Başkanlığı binasına kadar yürüyüş yaptı.

rizede erdoğan protestosu

2

3

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA