SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Rize’de MOBESE’ye önemli bir görev düştü!

Rize Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçe ekipleri Atatürk ve Cumhuriyet caddelerinde bulunan Ferforjelere çiçek düzenleme çalışması başlattı.

Rize’de MOBESE’ye önemli bir görev düştü!
Bu haber 08 Aralık 2015 - 22:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Özellikle görüntü güzelliğine önem verilecek olan bu çalışma sisteminde parklar caddeler köprüler elden geçirilerek gece ışıklandırılmaları ile birlikte çok hoş bir görünüm kazandırılacak.

BAŞKAN KASAP ŞEHRİ YENİ GÖRÜNÜMLERE KAVUŞTURUYORUZ…

Konu ile ilgili görüşlerini belirten Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, ”Şehir süsleme çalışmalarında ciddi bir çalışmamız var. Süsleme çalışmalarımızı şehrin muhtelif yerlerinde başlatmıştık. Atatürk ve Cumhuriyet caddesindeki ferforje süslemelerimiz devam etmekte, şuana kadar 140 Adet çiçek sepeti yerleştirildi. 130 Adet daha çiçeğin yerleştirileceği caddelerde toplam 270 çiçek sepeti konulacak. Şehir estetiğini de sağlayarak güzel bir süsleme yapacağız. Bu çalışmalarımızda gece aydınlatma sistemlerimizde var. Yapılan Işıklandırmalar halkımızın beğenisini kazanmıştı. Şehrimizi alt yapı, üst yapı ve bu tür çalışmalarla güzelleştireceğiz. Böylece şehrimize yeni bir kimlik kazandırmış olacağız. Yaptığımız çalışmaları şehrimize özgü bir sistem ile sürdürüyor yeni görünümlere kavuşturuyoruz” dedi.

PARK BAHÇE BİRİMİNDEN UYARI…!

Öte yandan Belediye, Park Bahçeler Birimi tarafından verilen bilgiye göre; Şehrin estetik görünümü için yapılan, Saksı, Çiçek, Oturma ve Oyun gurupları, Kent Mobilyaları çalışmalarına zarar veren vatandaşların Mobese kameraları ile tespit edilmesi halinde cezai işlem uygulanacağı bildirildi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA