SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Rize’de Keyfin Sefasının Sürüleceği Kafe Açıldı

Rize’de Keyfin Sefasının Sürüleceği Kafe Açıldı
Bu haber 21 Ağustos 2015 - 17:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Keyfi Sefa RizeRize Merkez’de bulunan Deniz Caddesi’ndeki kafelere bir yenisi daha eklendi.

Tecrübeli kadrosu ile Deniz Caddesi’nde hizmete açılan Keyf’i Sefa isimli iş yeri, müşterilerine kalitenin sefasını sürmelerini garantiliyor. Zengin menüsü ile dikkat çeken Keyf’i Sefa’nın Vitamin ismi verilen soğuk içecekleri ise yaz aylarının vazgeçilmezi oldu. Kalitesine nazaran fiyatların uygunluğu ise müşterilerin yüzünü güldüren kısım oldu.

FASTFOOD ÖN PLANDA

Kumpir ve Waffle’ın Rize’deki tercih edilen adresi olmayı planlayan Keyf’i Sefa’da Akçaabat Köftesi gibi fastfood ürünlerde ilgi görüyor. Birbirinden farklı onlarca değişik menüsü ile Rize’de en iyi olmayı planlayan Keyf’i Sefa Rize Merkez Deniz Caddesi’nde Müşterilerini bekliyor.

İşletme sahibi Gürcan Benli, “Geçtiğimiz hafta Açılışı yapıldı, eksiklerimizi tamamladık. Kafemizde; fastfood çeşitleri, waffle ve kumpir ile zengin kahvaltı imkanı var. Özellikle yaz sıcağında işler arasında bunlan vatandaşlarımız ayak üzeri bir kafe olduğumuz için bizi tercih ediyor. Son zamanlarda halkımız büyük ilgi göstermeye başladı. Bizde bu ilgiye layık olmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA