SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Rize’de itfaiyeci çileden çıktı!

Yangına gitmek isteyen itfaiye aracı sokakta sıkıştı kaldı.

Rize’de itfaiyeci çileden çıktı!
Bu haber 19 Mart 2016 - 13:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Rize Merkez Piriçelebi Mahallesinde yangın ihbarı üzerine olay yerine gitmeye çalışan itfaiye aracı sokakta sıkıştı kaldı.

Rize Merkez Piriçelebi Mahallesinde saat 13.30 sıralarında Ata Sokak Merşan apartmanının bodrum katında çıkan yangın üzerine ihbarı değerlendiren Rize itfaiye ekipleri yangına müdahale etmek üzere olay yerine gitmek isterken ara sokakta sıkıştı kaldı.

Çöpler yandı

İki ayrı araç ile olay yerine giden itfaiye ekipleri ufak aracın yangın yerine kadar ulaşması ile yangına müdahale ederken diğer araç ise sokakta sıkıştı kaldı. Özel araçların kapattığı sokağa giren itfaiye aracı sokak ortasında kaldı. Ön ve yanlarda oluşturulan parklar nedeniyle sokaktan çıkamayan itfaiye aracı şoförü “ Burada daha büyük yangın olabilirdi, bizler bir an önce can kaybı olmaması ve mal kaybını önlemek için acele ederken gördüğünüz gibi sokakta kaldık, özel araç sahiplerinin önce kendi ailelerini düşünmesi gerek, daha büyük yangın kendi evlerinde de olabilirdi. Araç park ederken acil durumlar için yolu açık tutmaya dikkat etsinler” dedi.

Apartman bodrumunda çıkan yangının çöplerin tutuşması sonucu meydana geldiği belirtildi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA