SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Rize’de İşler Karşıtı Karal Kazmaz’ı Haklı Çıkardı!

Rize’de İşler Karşıtı Karal Kazmaz’ı Haklı Çıkardı!
Bu haber 09 Eylül 2015 - 21:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cem Kazmaz Rize MHP

Hasan Fehmi Demir / Yorum Haber

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Rize Milletvekili Hasan Karal, Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve MHP Rize Milletvekili Aday Adayı O. Cem Kazmaz’ı haklı çıkardı.

Rize’de basın mensupları ile buluşan AK Parti Milletvekili Hasan Karal henüz proje aşamasında olan havaalanının sondaj çalışmalarının tamamlandığını dile getirerek “Proje çalışmaları başlıyor. 2016 Yılı içerisinde inşallah ihalesi yapılır” dedi. MHP’nin Rize Milletvekili aday adayı olan O. Cem Kazmaz ise İl başkanı olduğu dönemlerde yaptığı açıklamalarda havaalanının 2015 yatırım bütçesi içerisinde olamadığını siyasilerin kelime oyunu yaptığını dile getirmişti.

KAZMAZ HAKLI ÇIKTI!

Rize’ye yapılacak olan Havaalanı konusunda hassas olduğu bilinen MHP MYK Üyesi Kazmaz’ın İl Başkanı olduğu dönemlerde kamuoyu ile paylaştığı bilgileri, dönemin İktidar Partisi AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal yaptığı açıklamasıyla doğrulamış oldu.

AVCI’NIN TEHTİD UNSURU OLMUŞTU!

Öte yandan Havaalanı AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı’nın seçmene tehdit unsuru olmuştu. Katıldığı Canlı yayın programında Avcı geçirdikleri ‘Güçlü İktidar’ ve ‘Güçlü Türkiye’ dönemini unutarak havaalanının işleyişini tek başına iktidar olabilmeye bağlamıştı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA