SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Rize’de İntihar Eden Baba’dan yürekleri burkan mektup

Rize’de İntihar Eden Baba’dan yürekleri burkan mektup
Bu haber 27 Nisan 2015 - 13:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Rize’de eşinin eski patronunu öldürdükten sonra intihar eden kişi, ardından bıraktığı mektup ile yürekler dağladı.

İbrahim-Şahin intihar

Rize’de Cumartesi gecesi eşi Ülkü Şahin’in eski patronu Muhammet Abdullah Yumuşak’ı (42) aracının içerisinde kafasından vurarak öldürdükten sonra Gündoğdu Sahili’nde kendisini de kafasından vurarak intihar eden İbrahim Şahin’ın (33) cebinden çıkan mektup okuyanların yüreklerini dağladı. Balık adamlar tarafından cesedi denizden çıkartılan Şahin’in cebinden çıkartılan ıslanmış mektupta geride kalanlarına yazdığı vasiyet yer alıyordu. Mektupta Şahin yakınlarından 3 yaşındaki oğlu Çağatay Akın Şahin’in velayetinin kesinlikle annesine verilmemesini isteyip, oğlunun ter kokulu bir atleti ile gömülmek istediğini belirtiyor.

Mektupta, “Ben öldükten sonra oğlum Çağatay Akın Şahin’in velayetinin annesi Ülkü Şahin’e hiçbir şekilde verilmemesini arz ediyorum. Oğluma iyi bakın. Kırmayın incitmeyin. Çok yaramaz ama çok iyi bir zeki bir çocuktur. Çok akıllıdır. Beni oğlumun kokusu olan bir eşyası ile gömün. Ter kokusu olan bir atleti ile gömün beni. Gömülmeden önce annem ve oğlum öpsünler beni. Bu hayatta beni gerçekten öpen bir onlardı. Oğlumu kim alırsa her yıl onu mezarıma getirsin. Herkes bana hakkını helal etsin. Herkese hakkımı helal ediyorum ama karım olacak şerefsize hakkımı helal etmiyorum. Bunlar hayattaki son isteklerimdir. Lütfen saygı gösterin.” Yazıyor.

Cumartesi gecesi Çiftekavak Mahallesi’nde yaşanan olayda Muhammet Abdullah Yumuşak’ı (42) aracının içerisinde başından vurularak öldürülmüş olarak bulunmuştu. Olay sonrası geçmişte Yumuşak’ın iş yerinde çalışan Ülkü Şahin’in eşi İbrahim Şahin (33) yakınlarını telefonla arayarak cinayeti namus yüzünden işlediğini ve kendisinin de intihar edeceğini söylemişti. Geçtiğimiz gün akşam saatlerinde Şahin’in cansız bedeni Gündoğdu sahilinden çıkartıldı. İntihar eden Şahin’in üzerinden vasiyetinin yazılı olduğu mektup çıktı. Olayla ilgili inceleme sürüyor.

Rize'de intihar ibrahim şahin mektup (1)

Rize'de intihar ibrahim şahin mektup (2)

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA