SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Rize’de 23 Nisan Kutlamları’na hava muhalefeti

Rize’de 23 Nisan Kutlamları’na hava muhalefeti
Bu haber 23 Nisan 2015 - 14:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri, Rize’de yağmur muhalefeti nedeniyle kapalı spor salonunda gerçekleştirildi.

rize’de-23-nisana-yagmur-muhalefeti-1

Yıllık ortalama metrekareye düşen yağış miktarı ve yağışlı gün sayısı bakımlarından Türkiye’nin en çok yağış alan ili olan Rize’de bu yıl da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı etkinlikleri yağmur muhalefetine takıldı.

Rize’de etkili olan yağmur nedeni ile stadyum etkinlikleri kapalı spor salonuna alınırken, okullarda planlanan etkinlikler ise ileri tarihlere ertelendi.

Kapalı spor salonunda düzenlenen etkinlikler saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı okunmasıyla başladı. Törende ilk olarak Rize Valisi Ersin Yazıcı, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap ve İl Jandarma Komutanı Kd. Albay İsmet Cansaran çocukların bayramını kutladılar. Ardından öğrenciler tarafından hazırlanan saha etkinlikleri gerçekleştirildi.

Hava muhalefetine rağmen öğrencilerin ve velilerin keyifli oldukları gözlendi. Çocuklar sahada coşku içerisinde etkinliklerini gerçekleştirirken, velileri ise çocuklarını cep telefonları ile görüntüleyebilmek için birbirleriyle yarıştı. Velilerin bu yarışı ilginç görüntüler oluşturdu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA