SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Rize Ülkü Ocakları şehitleri unutmadı!

Rize Ülkü Ocakları tarafından Çanakkale Deniz Zaferi’nin 101. Yıl Dönümünde şehitlerimizin ruhları için hoşaf dağıtımı gerçekleştirildi.

Rize Ülkü Ocakları şehitleri unutmadı!
Bu haber 20 Mart 2016 - 13:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Haber: Turgay AYHAN

Rize Ülkü Ocakları Başkanı İhsan Alkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Tuzcuoğlu Memişağa Parkı’nda (Eski Belediye Parkı), şehitlerimizin ruhları için hazırlatılan hoşafı elleriyle vatandaşlara ikram ettiler.

Etkinlik boyunca yaklaşık 500 kişiye ikramda bulunulurken Rize Ülkü Ocakları Başkanı İhsan Alkan yaptığı açıklamada, “Kutsal vatan topraklarımızı canları pahasına müdafaa ederek şehitlik mertebesine ve onuruna erişen aziz şehitlerimizin ruhları şad olsun” dedi.

Alkan açıklamasında, “Bugün 101. yıl dönümü olan ve destansı kahramanlıkların yaşandığı Çanakkale Deniz Zaferi, başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm silah arkadaşlarının Anadolu’yu Türk vatanı yapmayı sağlayan önemli bir zaferdir. Ülkü Ocakları olarak, vatanımız için bugüne kadar canını vermiş tüm şehitlerimizin emanetlerini canımız pahasına koruyacağımıza söz veriyoruz. Vatanımızın bölünmez bütünlüğü için bugüne kadar canlarını hiç düşünmeden vererek şehitlik mertebesine ulaşan tüm şehitlerimize minnet borçluyuz. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Ruhları şad olsun” şeklinde konuştu.

ulku-ocaklari-hosaf1

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA