SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Rize Ülkü Ocağı’ndan Başkan Kasap’a Ziyaret

Rize Ülkü Ocağı’ndan Başkan Kasap’a Ziyaret
Bu haber 31 Ağustos 2015 - 23:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ocak

Henüz Göreve yeni başlayan Rize Ülkü Ocağı Başkanı İhsan Alkan ve ekibinden Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’a ziyaret.

Geçtiğimiz hafta ataması Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un danışmanlarından Mehmet Onur Kasım tarafından gerçekleştirilen Rize Ülkü Ocağı Başkanı İhsan Alkan, Rize Belediyesi Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Ocak Başkanı İhsan Alkan’ın beraberinde Rize Ülkü Ocağı Araştırma ve Geliştirme Birim Sorumlusu Ömer Kaya ve Eğitim Birim Sorumlusu Hasan Fehmi Demir’de yer aldı. Rize’de yaşayan gençler için bir şeyler yapma noktasında ellerini taşın altına koymaya hazır olduklarını dile getiren Rize Ülkü Ocağı Başkanı İhsan Alkan, gördükleri aksamalar noktasında Başkan Kasap’a bilgi verdi. Ziyaretten memnun kaldıklarını dile getiren Prof. Dr. Kasap ise Ocak Başkanı ve beraberindeki Rize Ülkü Ocağı mensuplarına teşekkür ederek, yerel yönetimler noktasında tüm sorumluluklarını yerine getirmede ellerinden geleni yaptıklarını ve Rize’nin çehresi için görev başında olduklarını sözlerine ekledi.

Rize Ülkü Ocağı’nın, Başkan Kasap’a gerçekleştirdiği ziyaret çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA