SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Rize Ülkü Ocağı’nda Bayrak Değişimi

Rize Ülkü Ocağı’nda Bayrak Değişimi
Bu haber 16 Ağustos 2015 - 19:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Rize Ülkü Ocağı Başkanı (1)

Rize Ülkü Ocağı İl Başkanı Recep Bakırcı, Rize Ülkü Ocağı Binasında gerçekleşen törenle il başkanlığı görevini Rize Ülkü Ocağı İl yönecisi olan İhsan Alkan’a devretti.

Görev teslimi için Ülkü Ocağı Genel Merkez Yöneticileri’nden Mehmet Onur Kasım Rize’ye gelerek devir teslim törenini gerçekleştirdi. Gerçekleşen devir teslim törenine Milleyetçi Hareket Partisi Rize İl Başkanı Serkan Birben ve MHP Teşkilatlardan Sordumlu Rize İl Başkan Yardımcısı ve Eski Rize Ülkü Ocağı Başkanı İmdat Önçırak katıldı.

Rize Ülkü Ocağı Eski Başkanı Recep Bakırcı yaptığı konuşmada “3 yıl önce üstlenmiş olduğum bu kutsal görevi bugün itibariyle yine yıllardır omuz omuza yürüdüğümüz, tüm şartlarda bizimle birlikte olan, ülkücü ahlak ve iman çizgisinde hiçbir sapma bulunmayan çok değerli ülküdaşım İhsan Alkan kardeşime devrediyorum. Kendisine ellerimle teslim ettiğim bu onurlu görevi ve kutsal bayrağı onunda ülkücü ahlak çerçevesinde Türk milliyetçiliği fikrinde ve Türk İslam ülküsü yolunda daha yukarılara taşıyacağına tüm kalbimle inanıyorum. Görevim süresince beni asla yalnız bırakmayan ve her koşulda yanımda olduğunu hissettiğim Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz başta olmak üzere tüm genel merkez yöneticilerime, MHP Rize İl Başkanı Serkan Birben ve İl Yöneticisi İmdat Önçırak’a da huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Görevi devralan İhsan Alkan ise yaptığı konuşmasında, ” Allah bize ocak başkanı olmayı nasip etti. Yaradandan dileğim Başbuğ Alparslan Türkeş’in emanetlerinden bir tanesi olan ocağımızda, devir aldığımız bayrağı anlımızın akıyla taşıya bileceğimiz en yüksek yere taşımayı, bizden sonra gelecek olan genç nesillere bayrağı en üst noktaya taşımayı nasip etsin.”dedi.

Rize Ülkü Ocağı Başkanı (2)

İhsan Alkan Kimdir?

1986 yılında Rize’de doğan İhsan Alkan aslen Artvin nüfusuna kayıtlıdır. İlk ve Orta Öğretimi Rize’de tamamlayan Alkan daha sonra Giresun Üniversitesi’ni bitirmiştir. Şuan özel bir şirkette çalışan Alkan evli ve 1 çocuk babasıdır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA