SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Rize TÜMSİAD’da AK Parti Rüzgarı

Rize TÜMSİAD’da AK Parti Rüzgarı
Bu haber 22 Nisan 2015 - 11:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ak Parti Milletvekilleri ve Milletvekilleri Adayları Tümsiad Rize Şubesi’nde bir araya geldi. Genel seçimler öncesindeki uyumun görüşüldüğü toplantıda birlikte ve istişare içerisinde çalışmanın önemine vurgu yapıldı.

AK PArti Rize Tümsiad

Tümsiad Rize Şubesi’nde yapılan toplantıya, Ak Parti Rize Milletvekili ve Gümrük ve Ticaret Eski Bakanı Hayati Yazıcı, Ak Parti Rize Milletvekili Adayları Hasan Karal ve Osman Aşkın Bak, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Kendirli Belediye Başkanı Alaaddin Serdar, Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, Tümsiad Başkanı Abdülbaki Fil ve Tümsiad yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıda yapmış olduğu konuşmada çalışmalarına ve hedeflerine bütün zorluklara rağmen yılmadan devam ettiklerini belirten Yazıcı, “Etrafımızdaki ateş çemberine rağmen dik durarak yolumuza devam ediyoruz. Bizim birlikteliğimiz birileri tarafından kıskanılıyor olabilir. Dışarıdan gelen bu tip olumsuz seslere kulak tıkayıp her zaman ki gibi çalışmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Rize ölçeğinde de şunu unutmamalıyız ki, biz hep birlikte Rizeliyiz. Kendi penceresinden bakan, sadece bakabildiği alanı görür. Biz, bakış açımızı bütüne çevirerek çalışıyoruz. Eskiden çayla ilgili sorunlar aktarılırdı. Bizim iktidarımızla birlikte çayla ilgili sorunların azaldığını görüyoruz. Yakalamış olduğumuz bu gelişim süreci ivme kaybetmeden yukarıya doğru devam edecektir” dedi.

Tümsiad Başkanı Abdülbaki Fil ise konuşmasında birlikte Rize ölçeğinde yapılacak olan çalışmalar hakkında istek ve taleplerini bildirdi. Sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte istişareler içerisinde olunmasının yararlarına vurgu yaptı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA