SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Rize Temiz bir çevre için yürüdü!

Rize Belediyesinin organize ettiği “ Temiz bir çevre “ sloganı ile başlatılan yürüyüşe çeşitli STK kuruluşları destek verdi.

Rize Temiz bir çevre için yürüdü!
Bu haber 12 Mayıs 2016 - 20:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Belediye tarafından organize edilen yürüyüş Cumhuriyet meydanından başlayarak Ticaret odası ve Kültür merkezine kadar devam etti.

Yaz sezonunun gelmesi ile birlikte “ Temiz bir çevre “ sloganı ile yapılan yürüyüşe Tema vakfı Rize şubesi ve Milli Eğitim müdürlüğü destek verdi, çeşitli STK ların destek verdiği yürüyüşte çevrenin temiz tutulması, çöplerin rast gele sokaklara atılmaması ve çöplerin cinslerine göre ayrıştırılarak yeniden hayata döndürülmesi konularında çeşitli pankartların yer aldığı yürüyüşe Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap eşi Memduha Kasap ile katıldı.

Cumhuriyet Meydanında toplanan kalabalık Çevre konulu önlük ile yürüyüşe katıldı. Belediye Temizlik ekiplerinin de katıldığı yürüyüş Cumhuriyet Meydanında başladı. Atatürk Caddesinin trafiğe kapatılması ile başlayan yürüyüş Ticaret odası ve Kültür merkezine kadar devam etti. Yürüyüşte çevre temizliği ile ilgili çeşitli pankartlar yer aldı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA